• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

elektrosadzarka - jaka?

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#41
OK. Dzięki za opinie.
Rozmawiałem już wstępnie z kolegą A_Toxem, który rzetelnie wyjaśnił mi zawartość zestawu.
Patrząc na produkty fabryczne, cena elektrosadzarki kolegi A_Toxa i tak jest bardzo konkurencyjna. A teraz wasze pozytywne opinie. No nic, trza będzie brać ;)
 

Wyrwiząb

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
329 14 1
#44
Podgrzewam temat. Koledzy, nie mogę nigdzie kupić sadzarki rubikus, taką mi ktoś polecił. Na allegro są jakieś po 225 cebulionow, warto to kupić?
 

Grzes

Moderator forum Sterowanie oraz Mikro-producenci.
Zespół forum
BGM
SMK Katowice
Reakcje
573 7 0
#45
Podgrzewam temat. Koledzy, nie mogę nigdzie kupić sadzarki rubikus, taką mi ktoś polecił. Na allegro są jakieś po 225 cebulionow, warto to kupić?
Jeśli jesteś z Krakowa i jest to pilna sprawa, to pogadaj z @Heniek_Star - jest u Niego mój prototyp sadzarki z regulacją napięcia - może użyczy jeśli nie będzie potrzebował.
Jeśli przypadnie Ci do gustu, to zrobię następne sztuki
 

Wyrwiząb

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
329 14 1
#46
Jeśli jesteś z Krakowa i jest to pilna sprawa, to pogadaj z @Heniek_Star - jest u Niego mój prototyp sadzarki z regulacją napięcia - może użyczy jeśli nie będzie potrzebował.
Jeśli przypadnie Ci do gustu, to zrobię następne sztuki
Super, bardzo dziękuję za odpowiedź. Możesz napisać w jakim zakresie jest ta regulacja? Czy uda się z wysoką trawą np 8 -10mm? Możesz wstawić foto urządzenia? No i sakramentalne pytanie "za ile"?
 

Podobne wątki