• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ech... trzeba było jednak budować dom z piwnicą ;-)

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
#4
Niestety, jak budowałem dom, to moje wyobrażenie piwnicy było jak u rodziców: węgiel, graty, ciemno buro i ponuro.
Dopiero potem byłem u kilku znajomych w "piwnicy" - bilard, bar, sauna siłownia itd., oj szkoda tego szkoda. :cry::cry::cry:
 

Hajo

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
83 2 0
#5
Ja kupiłem dom bez piwnicy, ale są wskazania na zmianę. Tym razem budowa. Projekt koniecznie z piwnicą, żona jest sceptyczna bo to podnosi koszty, ale ugłaskam ją :p
 
OP
OP
C

Cobrix

Aktywny użytkownik
NAMR
Reakcje
93 1 0
#11
Zaczalem w malym pokoju, przebilem sie przez sciane, „przejechalem” przez korytarz i wyladowalem w duzym pokoju. W duzej czesci mam dwa poziomy, a i tak mi malo :)
 

KoVaL

Znany użytkownik
Reakcje
2.478 56 5
#12
Ja to mam , choć domu nie budowałem ,mam piwnicę zagospodarowaną . Całe moje królestwo znajduje się w lochach ,modele ,sprzęt grający i ja.
 

piottrw

Aktywny użytkownik
Reakcje
389 8 0
#19
Po ostatnich opadach deszczu bałbym się nie tylko w piwnicy ale i na parterze zabawki trzymać .
Teraz nie ma że na wzniesieniu się mieszka, woda i pod górę da rady ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Linki 2
Linki 0
Linki 1

Podobne wątki