• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja East & West - Michał M.

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
WYMIATASZ :cool:, model wygląda świeeetnie, masa detali szczegółowo i czysto odtworzonych, waloryzacja na wielki PLUS (y)(y).
Zdjęcia ukazują pełny realizm :rolleyes:.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Kapitalnie zrobiona ta Tatra. Pięknie zwaloryzowana, a otwierane elementy i możliwość przechyłu skrzyni na różne strony to już "wisienka na torcie". Kopara opada.
22.gif 22.gif 22.gif
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Trzyma Twój poziom, więc jak zwykle jest mega dobrze. Mi najbardziej spodobały się odpryski na zabudowie. (y) Fajnym akcentem są akurat takie numery rejestracyjne. :ROFL:
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Nigdy wcześniej nie miałem okazji zobaczeć Twojego tematu przeglądnołem wszystkie Twoje modele i zdecydowanie dla mnie jesteś mistrze :) wykonujesz tak modele że ciężko je odróżnić od 1:1 ;) Gratuluję
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 127

Podobne wątki