• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja East<>West by FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
#1
Witam. W tym temacie będę pokazywał drugą część mojej kolekcji czyli niedawno zaczęty projekt, który polega na odwzorowywaniu realnych samochodów sfotografowanych przeze mnie, głównie będą to samochody wschodnich przewoźników. Prezentacje nie będą częste, gdyż budowa jednego modelu pochłania trochę czasu i środków. Zaznaczam, że za wykonaniem modeli stoi Michał z MM Models, moje są tylko pomysły i dokumentacje zdjęciowe. Zapraszam do oglądania pierwszego modelu:

#1
Scania S450 Highline "PTM" (PL)

49284232358_f8166f79e9_c.jpg


49659872603_a3e97e4294_c.jpg

49660693972_30ac8eafcf_c.jpg

49659872323_54cb717bd7_c.jpg

49660412456_392799eba0_c.jpg

49660692732_b0b00901ab_c.jpg


Pozdrawiam.
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
#2
Pomysł fajny, szkoda tylko że nie Twoja praca ;) Scania jak najbardziej mi się podoba i można pozazdrościć posiadania (y)
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#3
szkoda tylko że nie Twoja praca ;)
Nawet z uśmieszkiem taki komentarz wydaje mi się zbędny. Autor wyraźnie zaznaczył, że to nie on wykonał model, a jedynie dostarczył dokumentację zdjęciową. Nie widzę więc powodu, żeby to przypominać tego rodzaju komentarzem. Wierzę, że kolega grzes_rr nie miał złych intencji, ale wyszło jak wyszło.
 

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
#5
Tak myślałem gdy rozpoczynałem pracę nad kalkomaniami do tego zestawu, że efekt będzie piorunujący ;). Bardzo mi się podoba.
Podoba mi się też pomysł na podkolekcję, sam zbieram modele wykonywane wspólnie z MM Models i zdecydowanie posiadanie unikatowych, "jedynych-takich" miniaturek ma swój urok.
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
#6
Nawet z uśmieszkiem taki komentarz wydaje mi się zbędny. Autor wyraźnie zaznaczył, że to nie on wykonał model, a jedynie dostarczył dokumentację zdjęciową. Nie widzę więc powodu, żeby to przypominać tego rodzaju komentarzem. Wierzę, że kolega grzes_rr nie miał złych intencji, ale wyszło jak wyszło.
Oczywiście że bez złej intencji, sam coś tam dłubie i wiem ile trzeba włożyć pracy w finalny efekt. Wiem również, że nie każdy z nas ma czas i zdolności manualne, więc super że jest ktoś taki jak Michał MM Models który pomaga zrealizować swoje marzenia i pomysły (y)
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
#7
Zawsze jestem pod wrażeniem prac MM i tak jest w tym przypadku. Gratuluję posiadania i pomysłu.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
#8
Gratuluję świetnego pomysłu i jego wykonania(y)bo ta Scania wygląda rewelacyjnie i też bym chciał mieć taką w swojej kolekcji;)(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#17
Kolejny świetnie odtworzony oryginał w miniaturze. Podoba mi się. Gratuluję wykonawcy. (y)