• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Eaglemos - model ST44

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#3
Ciekawe, że wiedzieli że należy pomalować pudło na ciemną zieleń, a dół czół na pomarańczowo. Szkoda jednak, że już nie popatrzyli dokładnie na jakiej wysokości powinien być żółty pas.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
#4
Mi to przypomina malowanie w jakim część tych lokomotyw została wysłana do Korei Północnej, ponadto nie mogę się tam dopatrzyć naszych
"wiader", taka BR 120 po Północno-Koreańsku, wyprodukowana zapewne w Chinach. Dobra do modelarskich ćwiczeń pod warunkiem 20%
obecnej ceny.
 
OP
OP
F

Franc

Aktywny użytkownik
Reakcje
590 95 1
#5
O tak, cena zdecydowanie za duża. Mam zamówionego Gagara od Piko i tylko 200 zł więcej a jakość 1000 razy lepsza :)
Zobaczyłem to ogłoszenie i nie wiedziałem co myśleć bo przecież nie wszyscy producenci robią ST44/M62 i dlatego pomyślałem, że nie jest to nowy model a czyjeś formy.
 

Podobne wątki