• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dzwony, dzwoneczki... się wyklepie

Marcin Kempa

Znany użytkownik
Reakcje
155 1 0
#5
Szpachla, szpachla i jeszcze raz szpachla. Pójdzie jako nie klepany z Niemiec od emeryta:
- Panie, Niemiec tylko do kościoła jeździł! Płakał jak sprzedawał! :)
 

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#8
Info od strażaków z Łowicza dot. tego wypadku są takie, że kierująca Audi wyszła z "auta" o własnych siłach i oglądała zniszczenia...
Poraża mnie skala zniszczenia tej osobówki, przy "obrażeniach" naczepy. Tam prawie nic się nie stało :eek:
 

Michał Szewczyk

Aktywny użytkownik
Reakcje
27 0 0
#10
Info od strażaków z Łowicza dot. tego wypadku są takie, że kierująca Audi wyszła z "auta" o własnych siłach i oglądała zniszczenia...
Poraża mnie skala zniszczenia tej osobówki, przy "obrażeniach" naczepy. Tam prawie nic się nie stało :eek:
To tak samo jak tu. Właściciel auta stoi kolo Pana w czarnej czapce po lewej

 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
#11
Info od strażaków z Łowicza dot. tego wypadku są takie, że kierująca Audi wyszła z "auta" o własnych siłach i oglądała zniszczenia...
Poraża mnie skala zniszczenia tej osobówki, przy "obrażeniach" naczepy. Tam prawie nic się nie stało :eek:
Kiedys widziałem coś podobnego, w tych skalach już tak jest.



[© - zbiory własne]
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
#13
To było na DK50, obwodnica Żyrardowa. Gdy wracałem zrobiłem fotkę zestawu "od tyłu" jak znajdę na kompie to wstawię, chłodnie wyrwało z ramy.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#19
Wczoraj Młodego poniosło na trasie zamkowej , na zakręcie lekutkto zahaczył barierę , wersja oficjalna ponoć złapał gumę , prawda faktyczna zapier.... i przepłacił na zakręcie.
IMG_1154.JPG
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
#20
I zamiast ta hondziaszką przetoczyć się na któryś z zewnętrznych pasów w celu zmniejszenia blokowania ruchu to majestatycznie na środeczku sobie stał.:ostrozny:
A tu kilka zdarzeń z mojej okolicy - fotki pochodzą z lokalnej strony informacyjnej isrem.

Było sobie za szybkie jak na małe umiejętności kierowcy auto:


Reakcja łańcuchowa:






----



--------




Przed rozbiciem to bym ją przygarnął :D:D:podstepny: