• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dzwony, dzwoneczki... się wyklepie

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#46
Dziś w Warszawie, taka nieposłuszna zagęszczarka... ;), zrobiła na złość kierowcy i spadła... ;):D, przeorując troszkę asfalt... :ROFL:.
Fotki dostałem od mojego syna.


Zagęszczarka spadła-1 20-05-26.jpeg
Zagęszczarka spadła-2 20-05-26.jpeg
 

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.897 111 7
#50
Tu w Stanach to samochody lubią się zapalić. Głównie to amerykańce, ale raz na niebieski księżyc może to być azjatycki. Nigdy nie widziałem palącego się europejczyka.
20220808_111152.jpg
20220808_111153.jpg

"Andrzeju, nie denerwuj się, spreja weźniemy...":D
 

ALA

Znany użytkownik
Reakcje
1.301 23 0
#51
Wypadków i innych zdarzeń drogowych codziennie jest mnóstwo, jednak trafiają się wśród nich takie, które ze względu na swoją nietypowość i swoistą "efektowność" szczególnie przyciągają uwagę. Dlatego uznałem, że warto utworzyć poświęcony temu wątek, w którym będzie można publikować informacje o takich sytuacjach.
Na początek zdarzenie, do którego doszło wczoraj w Miedzichowie, w powiecie nowotomyskim. Roztargnienie kierowcy ciężarówki doprowadziło do dość efektownej katastrofy budowlanej i sporych strat materialnych, szczęśliwie obyło się bez ofiar w ludziach. W skrócie: ciężarówka wyposażona w składany żuraw hds wjechała na stację benzynową, a ponieważ wspomniany żuraw nie był złożony, uderzył w dach wiaty, powodując destabilizację całej konstrukcji i wyrwanie podpór wraz z dystrybutorami paliwa, co finalnie doprowadziło do zawalenia i oparcia o samochód i jego ładunek.

m1PfP3jZGThVHCAoFlKgfbrU1TTrvQ6D_wm.jpg


mF9jb74NkJ80fJmgGavuBSNk7LWNARkv_wm.jpg


ODY5TXcvafyTk49SEVBmles79FXEt1b8_wm.jpg


dCMWYmE6nFfR1LBpypWv0yXvRSAjEkhd_wm.jpg


FnNg0UZkx3n6cUsTaofrkgQZ7Ugvn3fU_wm.jpg


Informacja i zdjęcia stąd
 
Ostatnio edytowane:

Kylogram

Znany użytkownik
Reakcje
1.511 33 3
#52
To się oczywiście nadaje do gadek-szmatek, @Andrzej Harassek

Kierowca spowodował straty oszacowane na milion złotych. Dostał za to mandat 500 złotych. Jest moc w naszym systemie prawnym.
Dobrze, że dach oparł się na ciężarówce, w przeciwnym razie...
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.579 32 4
#54
Robur wygląda niewzruszony :) Pamiętam je dobrze bo stało ich kilka na targowisku obok mnie przy ul. Grunwaldzkiej w Olsztynie.
Tak z ciekawości, czy ten typ felg ma jakąś nazwę?