• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dziwadła z ZPiNTK Wrocław

PX48-28

Aktywny użytkownik
Reakcje
90 5 2
#1
Zakładam ten wątek by nie robić bałaganu innym, przy okazji chciałbym prezentować moje...hm...ciężko to ująć, nazwijmy to wypociny;)
To pierwszym na forum będzie ET22-135 z GPM-u, przyznam, że czoła to istny koszmar, PCV-ka co chwile pęka. Dorobiłem kabinki tak jak potrafiłem, po wstępnych oględzinach wyszło że i tak nic w nich nie widać ale cuż, moja strata:D Jak narazie wymiarowo wszystko ok, byk powstaje razem z EU07-155, lecz ta czeka w kolejce na laser (projekt własny), jak ukończe 22 i 07 to planuje zabrać się za nauke obsługi Sketchup by wykonać "matke" (kopyto) 4E na wspomnianą w innym wątku forme, co wyniknie zobaczymy.
A tak Byk wygląda na dziś (jeśli coś nie tak, lub ma ktoś jakieś sugestje to prosze pisać): (niewiem czemu niemoge zamieszczać fotek:( Daje link zastępczy: http://px48-28.flog.pl/wpis/6938604/et22-robi-sie-d/)
 
OP
OP
PX48-28

PX48-28

Aktywny użytkownik
Reakcje
90 5 2
#4
Wózki są produkcji Jan-Kola, przyznam że wyglądają świetnie, jedyne co trzeba dorobić to okablowanie Haslera, przewody pneumatyczne i piaskownice.
 
OP
OP
PX48-28

PX48-28

Aktywny użytkownik
Reakcje
90 5 2
#7
O kurcze niewiem czemu ale tej strony nieznałem:confused: Dziękuje za linka:)
Przepraszam za błędy, ćwicze ortografie bo mam z nią spore problemy:(