• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Dziki Wschód, czyli Cyrk a'la Bronco_Billy

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.412 108 2
Świetna ekipa , jeszcze jakiś Uaz dla kierownika by się przydał.
A jakbyś cykał po jednej fotce tygodniowo to byśmy rok nie musieli czekać na następną prezentację, cierpliwość podobna cecha modelarzy.;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.936 386 20
Cholerka, chwilkę tylko człowieka nie ma na forum, a tu taki wysyp transbudowców. Piękne konstrukcje pokazujesz. Co jeden to fajniejszy. Wszystkie świetne i trudno tu wybrać najciekawszego. Zarówno Mazy jak i Ziły kapitalne. Szkoda tylko, że tak nagle tyle modeli się pojawia. Może by tak jednego dziennie, żeby nacieszyć oczy i zdążyć coś skomentować. ;)
Jedno mnie tylko zastanawia, czy takie Mazy z naczepą wywrotką bez hydrauliki to u nas w PRL-u jeździły? Bo ja takich nie widywałem.
A tak w ogóle to można zazdrościć ilości modeli w transbudowych barwach. Piękna kolekcja.(y)(y)(y)
 
OP
OP
Bronco_Billy

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.254 18 1
Kraz lasowozik. Muszę jeszcze odkryć, gdzie Luba trzyma swoje srebrne łańcuszki i dopracować ładunek. No i wóz chyba powinien być trochę mocniej ufyflany - co sądzicie?

kraz-l-1.jpg

kraz-l-6.jpg

kraz-l-7.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.936 386 20
Genialny ten Kraz. Drzewa wielkością też takie typowe z centrum Tajgi. Czy ma być ufyflany? To zależy jaki Tobie się bardziej podoba. Dla mnie taki wygląda rewelacyjnie. Oczywiście po brudzingu będzie wyglądał bardziej realistycznie, ale ten to taki co prosto z fabryki wyjechał. Podoba się. (y).
A powiedz jeszcze jaki to producent i czy to model do sklejania?
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
Zwolnij chłopie z pokazywaniem tych fajnych modeli.Czlowiek idzie ze znajomymi na piwo a po powrocie ma cztery nowe prezentacje w jednym temacie i skupić mu się cieżko.:)
Krazidło super wyglada z tym ladunkiem, ale jak na tajgę to powinien mieć błota po drzwi conajmniej.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.412 108 2
Kraz rewelacyjny, łańcuchami się nie przejmuj w tajdze nikt ich nie używa, a też uważam że, powinien być brudniejszy.;)
Natomiast co do przyczepy , u nas raczej nikt ich nie stosował, a przynajmniej nigdy ich nigdzie nie spotkałem ani na żywo ani wirtualnie.