• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dyskusja o "Moja pierwsza makieta FAQ"

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.993 140 0
#1
pomysł dobry i fajnie, że Ci się chciało, ale jak znam życie to nikt z "nowych" nie będzie czytał tego tematu, tylko będzie pytał, pytał i czekał aż ktoś za niego poszuka odpowiedzi i powie mu co ma zrobić :-|

ale...
jakby się tak "kupą" zebrać i każde takie pytanie odsyłać do tego FAQ-a, to może, może...
 

LUKASZdiy

Aktywny użytkownik
Reakcje
4 0 0
#2
Takie FAQ tworzą wszyscy jeżeli każdy a nawet 10 % forumowiczów doda coś od siebie moze powstać naprawdę fajna baza wiedzy dla początkujących jak i fajna baza projektów dla bardziej zaawansowanych strona wtedy żyje i nietworzy sie taki sztuczny twór jakim jest inne forum o tematyce pokrewnej ;)


Prawda jest ze niechce sie odpowiadac non stop na te same pytania ale wkleić link i sie nieodzywać

Gbb dziękuję

Post jutro Wygaśnie
 

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#3
Ja z mojego doświadczenia wiem, że jak się zarejestrowałem na pewnym forum (totalnie inna tematyka), to nie byłem wstanie znaleźć nawet gdzie jest umieszczony regulamin. Nie byłem wstanie niczego znaleźć, bo używałem innych słów niż ludzie, którzy pisali na tym forum. A potrzebowałem szybko (tzn. w ciągu jednego wieczora) znaleźć odpowiedź na pewne pytanie. Forum było tak duże, że nie byłbym wstanie przez miesiąc przejrzeć większości postów na nim. I wtedy... poczułem się jak nowo-zarejestrowany użytkownik naszego forum... :oops:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
K
Buduję makietę 37
Buduję makietę 10
Buduję makietę 26
Buduję makietę 6
Buduję makietę 24

Podobne wątki