• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dyskusja na temat relacji filmowej z imprezy w Iławie

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
A co osiagnęły w tym hobby osoby które uzurpują sobie prawo do tak otwartej i niekiedy agresywnej krytyki LL? Doszły chociaż do szutrowania?
Zwykle jest tak, że ten co mało robi, dużo gada. Ale nie zawsze. Część osób się oburzyło, bo forma krytyki nienajlepsza, i być może słusznie. Wprawdzie personalnie nie było ale mogło to wkurzyć, zwlaszcza tych, którzy od Pana LL nie są gorsi. Ale czy nie lepiej zamknąć temat i iść do przodu? A do autora filmu zawsze można napisać list z "podziękowaniem".
 
J

Jurek ST44

Gość
A co osiagnęły w tym hobby osoby które uzurpują sobie prawo do tak otwartej i niekiedy agresywnej krytyki LL? Doszły chociaż do szutrowania?
To że się ktoś udziela bo go coś wkurza nie oznacza , że nic nie robi i nic nie ma. Więcej swojego zdania tu nie napisze, bo nie warto. I na pewno nie pokaże tego co zrobiłem. Pozdrawiam tych co dają oceny negatywne tylko po to żeby je dać.
 

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.217 86 30
To że się ktoś udziela bo go coś wkurza nie oznacza , że nic nie robi i nic nie ma. Więcej swojego zdania tu nie napisze, bo nie warto. I na pewno nie pokaże tego co zrobiłem. Pozdrawiam tych co dają oceny negatywne tylko po to żeby je dać.
O właśnie Jurek, skoro o pokazywaniu mowa. Udzielasz się dość "bogato" na forum, i praktycznie wszędzie zabierasz głos.
A skoro "bierzesz" to nie wypada "dawać"?
 
J

Jurek ST44

Gość
Wybacz, ale nie będę zniżał się do takiego poziomu. Jeżeli sam nie zdajesz sobie z tego sprawy to już Twój osobisty problem. :)
Daj spokój człowieku, nic w profilu nie zobaczyłeś to wyskakujesz z wymysłami o poziomie. Ja wiem gdzie sie wpisywałem i do kogo i wcale nie wszędzie i nie na bogato. Jak już wyskakujesz z takimi pomysłami to poprzyj je wynikami. Te bogactwo to są właśnie te pierdoły ja ta , gdzie musze odpowiadać na wyimaginowane pomówienia. Jakoś dziwnie sie składa, że pare osób popiera moje zdanie a tylko ze mną są prowadzone głupie dyskusje. Ja naprawde nie musze być na tym forum, bo nic nowego już tu nie ma. Jedynie samochodziarze coś tam konstruktywnie produkują.
 

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.217 86 30
A więc tak Panie Ukryty Profil z samego sierpnia: wątek o złączkach elektrycznych, o podpisywaniu się moderatorów, kupa postów o poprawie humoru, o sprzedaży Pt31 i hałda piany w tym wątku. Masz jeszcze jakieś pytania czy mam policzyć i zacytować wszystkie posty?
 
J

Jurek ST44

Gość
Spadaj Pan Ukryty Profil przygadał kocioł garnkowi. Wiekszość wpisów po jednym zdaniu w temacie Panie Sokole Oko.Tak Ci bardzo przeszkadzają te wpisy ? Kupa piany w tym temacie dzieki takim jakTy i podobnym , co macie radoche z kłotni ze mną. Najlepiej będzie jak sie pozbędziecie mnie z forum, płakał nie będę.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.829 386 20
I ja tam byłem, to i owo piłem, a co zobaczyłem to i oceniłem. :podstepny: Nawet jestem na filmie przez jedną sekundę. :D
 

Podobne wątki