• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dwutorowa mijanka pod sufitem

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.760 301 15
#8
A mnie, jako typowego marudę, interesuje jaki jest sens montowania torów pod sufitem, zwłaszcza dwóch linii. Z poziomu wzroku niewiele chyba widać? Skakać po meblach, drabinach też by mi się nie chciało... Chyba że jestem w błędzie i fajnie to w pomieszczeniu działa...
 
Reakcje
37 24 8
#9
A mnie, jako typowego marudę, interesuje jaki jest sens montowania torów pod sufitem, zwłaszcza dwóch linii. Z poziomu wzroku niewiele chyba widać? Skakać po meblach, drabinach też by mi się nie chciało... Chyba że jestem w błędzie i fajnie to w pomieszczeniu działa...
A jedna na podłodze jest spoko. To rozwiń to jakoś bardziej twórczo.
Samo marudzenie nie jest wartością.
Wykonanie super. Można godzinami leżeć i wpatrywać się w składy widoczne przez pleksę. To tak jakby spożywać wino na szklanki pod nasypem kolejowym. Kosmiczne doświadczenie. Kto nie przeżył ten do końca życia będzie tylko marudą.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.760 301 15
#10
A jedna na podłodze jest spoko
Nie bardzo zrozumiałem... albo i Ty. Pozwól że rozwinę. Gdy jedną linię obserwuję patrząc z dołu, jest szansa że zobaczę bok składu, gdy są dwie, druga linia skrywa się za pleksą i torami pierwszej. Stąd moje pytanie. Czy faktycznie cokolwiek widać i czy ma to sens.
Samo marudzenie nie jest wartością.
Ależ skąd ta teza? Gdyby żony nie marudziły, mężowie nic by nie zrobili (być może w drugą stronę też to działa) i ludzka cywilizacja nie ruszyłaby z miejsca...
Można godzinami leżeć i wpatrywać się w składy widoczne przez pleksę
Aha. No i mam odpowiedź.
To tak jakby spożywać wino na szklanki pod nasypem kolejowym. Kosmiczne doświadczenie.
Ciekawe porównanie. zwłaszcza końcówka. Zakładam, że faktycznie tak jest. Dziś idę pod nasyp ze szklanką i winem. Jak będzie kosmicznie, dam znać.
do końca życia będzie tylko marudą.
Może się tak zdarzyć...
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#13
Ciekawy pomysł na jeżdżenie w domu pociągami. Nie boisz się wykolejenia i upadku z dużej wysokości. Pytam, bo nie widzę żadnego zabezpieczenia, a tor jest bardzo blisko brzegu pleksi.