• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dwutorowa mijanka pod sufitem

Astro

Znany użytkownik
A mnie, jako typowego marudę, interesuje jaki jest sens montowania torów pod sufitem, zwłaszcza dwóch linii. Z poziomu wzroku niewiele chyba widać? Skakać po meblach, drabinach też by mi się nie chciało... Chyba że jestem w błędzie i fajnie to w pomieszczeniu działa...

A mnie, jako typowego marudę, interesuje jaki jest sens montowania torów pod sufitem, zwłaszcza dwóch linii. Z poziomu wzroku niewiele chyba widać? Skakać po meblach, drabinach też by mi się nie chciało... Chyba że jestem w błędzie i fajnie to w pomieszczeniu działa...
A jedna na podłodze jest spoko. To rozwiń to jakoś bardziej twórczo.
Samo marudzenie nie jest wartością.
Wykonanie super. Można godzinami leżeć i wpatrywać się w składy widoczne przez pleksę. To tak jakby spożywać wino na szklanki pod nasypem kolejowym. Kosmiczne doświadczenie. Kto nie przeżył ten do końca życia będzie tylko marudą.

Astro

Znany użytkownik
A jedna na podłodze jest spoko
Nie bardzo zrozumiałem... albo i Ty. Pozwól że rozwinę. Gdy jedną linię obserwuję patrząc z dołu, jest szansa że zobaczę bok składu, gdy są dwie, druga linia skrywa się za pleksą i torami pierwszej. Stąd moje pytanie. Czy faktycznie cokolwiek widać i czy ma to sens.
Samo marudzenie nie jest wartością.
Ależ skąd ta teza? Gdyby żony nie marudziły, mężowie nic by nie zrobili (być może w drugą stronę też to działa) i ludzka cywilizacja nie ruszyłaby z miejsca...
Można godzinami leżeć i wpatrywać się w składy widoczne przez pleksę
Aha. No i mam odpowiedź.
To tak jakby spożywać wino na szklanki pod nasypem kolejowym. Kosmiczne doświadczenie.
Ciekawe porównanie. zwłaszcza końcówka. Zakładam, że faktycznie tak jest. Dziś idę pod nasyp ze szklanką i winem. Jak będzie kosmicznie, dam znać.
do końca życia będzie tylko marudą.
Może się tak zdarzyć...

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Ciekawy pomysł na jeżdżenie w domu pociągami. Nie boisz się wykolejenia i upadku z dużej wysokości. Pytam, bo nie widzę żadnego zabezpieczenia, a tor jest bardzo blisko brzegu pleksi.