• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Dworzec w sypialni

BORUCH

Aktywny użytkownik
Reakcje
191 0 0
#41
U nas bez problemów na raz obsługuje 12 dekoderów. 6 loków (3 z włączonym dymem) i 6 oświetlonych wagonów. Z tego 3 loki w ruchu - więcej się u nas nie da puścić w jednym czasie z powodów logistycznych. ;)
 
OP
OP
garcia ramirez

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.117 50 6
#44
Jak widać, układ makiety i tak nie pozwoli na jednoczesny ruch więcej niż 2 składów ( jeden lata wokoło, drugi np. manewruje) więc MM ( kupione bez zestawu) w zupełności mi wystarcza. Ale doświadczalnie 3 gagariny z dźwiekiem ( każdy ze składem 5 oświetlonych wagonów) próbowałem bez najmniejszego problemu.
 

Załączniki

nesek

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#48
Witaj !

Świetnie to wygląda, zajrzyj do mojego wątku , ja buduje zupełnie podobną makietę. Również na ścianach, również w kółko, tylko zdecydowanie wyżej ;)
 
OP
OP
garcia ramirez

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.117 50 6
#50
Motyla noga, nagrałem film z objazdu całości makiety ale nijak go nie mogę wrzucić na utuba. Ciągle przy 8% dostaje komunikat, że przesyłanie nie powiodło się z powodu nieznanego błędu. Film normalnie chodzi pod wmp , no nie wiem, o co kaman.
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
#51
Przepuść jakąkolwiek kompresję przez VirtualDub'a i wtedy spróbuj z YT.
A jak nie potrafisz, to wrzuć na jakieś chomikuj.pl czy cokolwiek podobnego, to Ci przekompresuję.
Chętnie obejrzę ten Twój filmik.
 
OP
OP
garcia ramirez

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.117 50 6
#52
No właśnie. Filmy robię aparatem Sony więc wychodzą mi w formacie mpg. Musze je jakoś skonwertować na MPEG4. W virtual dubie znalazłem tylko możliwość na avi, ale wtedy wyszło mi 4GB. Nie bardzo się znam na tym. Czym/jak to skonwertować? ( Swoją drogą to dziwne bo jedyny film jaki umieściłem dotąd na YT też był w mpg i YT go łyknął)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 54

Podobne wątki