• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dworce z peronami po obu stronach.

mair81

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#1
Z cyklu "ciekawe dworce" proszę Was o pomoc w zlokalizowaniu dworców które posiadają perony i tory po swoich obu stronach. Dla przykładu Sosnowiec Maczki, Boguszów Gorce Wschód i trochę mniej klasyczny ale też w sumie mieszczący się dla mnie Opole Główne.
 
OP
OP
mair81

mair81

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#3
Sosnowiec_Maczki.png
w sumie to bardziej mi zalezy na takich lokalnych. A jak już łaczy sie to z odgałezieniem nowej linii to już wogóle Wersal. Klasyka to właśnie Maczki
 
S

Sebastian

Gość
#4
Na przykład: Jarocin, Inowrocław, Poznań Główny, Toruń Główny, Koluszki, Łódź Chojny.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
S

Sebastian

Gość
#7
Możesz też rzucić okiem na stację Małkinia i przystanek Katowice Piotrowice. Drugi przypadek ciekawy bo (o ile dobrze pamiętam) tory z jednej strony są położone niżej od tego z drugiej strony budynku dworcowego.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
K

KNG

Gość
#8
Kłodzko Główne, Ścinawka Średnia, Kluczbork, Leszno, Oleśnica, Kamieniec Ząbkowicki, Rzepin.
Nie wiem czy to się łapie ale Kostrzyn i Kępno.

Pozdrawiam serdecznie i obustronnie.

ksiezyc_nad_gieesem ...
 

Szymon32

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
59 2 0
#15
Jaworzyna Śląska - stary budynek dworca.[DOUBLEPOST=1381051034][/DOUBLEPOST]Ścinawka Średnia to tak trochę nie bardzo się łapie tam są w sumie dwa dworce duży i mały oddzielone od siebie placem i drogą .
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.291 459 29
#19
Wymienione wczoraj przez jednego z kolegów stacje Kępno i Kostrzyn nad Odrą moim zdaniem nie spełniają kryterium kolegi mair81. W okolicach Warszawy warto za to wymienić Otwock, którego jeszcze chyba na tej liście nie było.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 0
Koleje w Polsce 8
Koleje w Polsce 5
Koleje w Polsce 12
Koleje w Polsce 13

Podobne wątki