• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

DTK Szczecin 2011

Ice42

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Re: Dni Techniki Kolejowej 2011, Warszawa

Witam.
U nas w Szczecinie w ramach "Dni Techniki Kolejowej" odwiedzaliśmy most zwodzony.
Most jest jako drugi w Europie czynny na wyjątkowo starych jeszcze mechanizmach do tej pory funkcjonujących.
Reszta to już nowoczesne urządzenia hydrauliczne oraz elektryczne.
Z Dworca Głównego w stronę Szczecina-Podjuch pomknęliśmy szynobusem SA 136-010.
Po zwiedzaniu i wysłuchaniu opowieści-informacji o owym obiekcie wróciliśmy szynobusem na Główny.
W międzyczasie gdy wyjeżdżaliśmy z peronu, na sąsiedni peron "wparował" Dampflok BR 01 0509-8, z grupą pasjonatów z Niemiec.
Później dorwaliśmy go w SPC. :D delektując się wspaniałymi sesjami fotograficznymi, tego kolosa. :)
Zdjęcia wkrótce zamieszczę.
Pozdrowienia ze Szczecina.;)
 

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
#2
kilka fotek ze Szczecina ..
 

Załączniki

Ostbahn

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#3
i ja tam byłem i fociłem ;)
 

Załączniki

Uriel

Znany użytkownik
Reakcje
17 0 0
#5
Trochę zdjęć ode mnie... niestety mało, bo zajmowałem się czymś innym - więcej info poniżej ;)


Dni techniki kolejowej to nie tylko duża kolej, ale i też ta w miniaturze ;)
Rozstawiliśmy namiot w bliskim sąsiedztwie drezyn ręcznych, była to współpraca trzech organizacji o tym samym zamiłowaniu: modelarzy kolejowych, Firmy F=ma Kolej Bałtycka oraz firmy EKA-model.
Na specjalne zamówienie powstała krótka seria węglarek Kolei Bałtyckiej, wyprodukowanych przez EKA-model ;)
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 16
Imprezy 24
Imprezy 1
Imprezy 0
Imprezy 1

Podobne wątki