• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kalki Drukowanie kalkomanii i problemy z tym związane

oryfreus

Nowy użytkownik
Reakcje
3 0 0
No widzę, że jest zainteresowanie. Próbki chcę zrobić w następujący sposób - napis w kolorze białym wielkość liter od 0,1 do 2 mm co 0,1mm poza tym szachownica, jakiś full color, może niemiecki krzyż dla kontrastu. Może coś wymyślicie. Czekam na odpowiedzi do jutra.
 

oryfreus

Nowy użytkownik
Reakcje
3 0 0
Można wysyłać swoje projekty ale trzeba się liczyć z tym, że to trafi do wszystkich chcących próbki. Pliki w cdr - corel max X5 lub pdf - teksty zamienione na krzywe. Mail dla zainteresowanych na prv. Trzeba się także liczyć z tym, że zostaną wybrane niektóre z przesłanych projektów. Ilość miejsca na arkuszu jest ograniczona.
 

oryfreus

Nowy użytkownik
Reakcje
3 0 0
Na tą chwilę wydruk kalkomanii - z boku widać opisy do wielkości liter. Zdjęcie max rozdzielczości, które mogłem załadować. Dla chcących mogę przesłać zdjęcia w oryginale na priv.
 

Załączniki

oryfreus

Nowy użytkownik
Reakcje
3 0 0
Mogę dodać, że napis 1pkt jest czytelny (pod lupą) bo ja nie widzę. 1,5pkt jest już czytelny na zdjęciu. Zdjęcie z komórki niestety nie oddaje rzeczywistości.
 

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
To ja jeszcze poproszę info odnośnie.
1. Jaką grubość ma nałożony nadruk po zdjęciu filtra?
2. Wydruk w palecie CMYK czy RGB?
3. Kolor po wydruku jest jednolity czy widoczny jest na nim raster?
4. Istnieje możliwość druku takich kolorów jak srebny, złoty oraz kolory fluoryzacyjne?
5. W sumie najważniejsze, jaka jest cena za np A4 różnych projektów?

Adrian
 

oryfreus

Nowy użytkownik
Reakcje
3 0 0
Kolego Ciemny - chyba cię poniosło - mam mierzyć mikrometrem grubość nadruku? Jak dostaniesz próbki to sobie zmierzysz. Jak ci będzie pasowało to ok jak nie to nie i po sprawie. Wydruk CMYK + biały - na tą chwilę nie ma możliwości innych kolorów.
 

oryfreus

Nowy użytkownik
Reakcje
3 0 0
Jeżeli chodzi o chemię to można stosować softery, nic się nie dzieje natomiast potem trzeba zabezpieczyć wydruk lakierem bo można go uszkodzić. Próby trwają jak będę gotowy to dam znać. Na tą chwilę można sobie zamówić zwykłą kalkomanię.
 

oryfreus

Nowy użytkownik
Reakcje
3 0 0
Zasada działania jest taka sama jak w przypadku HGW - link do filmu dostępny na tym wątku. Zdejmowanie wierzchniego filmu najlepiej po min 8 godz.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Techniki modelarskie 4
Techniki modelarskie 88
Techniki modelarskie 3

Podobne wątki