• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kalki Drukowanie kalkomanii i problemy z tym związane

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.288 248 30
Jak Televizor to zobaczy to się chyba ..........
mam nadzieje ,ze flaszkę granatowego łokera postawi ,
zważając ile dzieciak kalek lepi, nieprawdaż?
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
4.023 28 1
Kalki - dobre kalki to zawsze była i jest "bolączka " Mariusza - choć tylko nie jego ;)
Trzeba tylko dogadać sprawę z bracią czeską. A tyle razy bywałem w okolicach Liberca .... gdybym wcześniej znał temat.....:rolleyes:
 

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.288 248 30
Koledzy , sprawa jest rozwojowa ,
pierwsze odpowiedzi raczej zniechęcają:
,,
Czesc.
Jaka ilosc (quantum - kelo tego?)
min 250 szt (10 x A4)
250 ks 2.20 Zl.
500 ks 1.50 Zl.
Przygotowanie 149.00 Zl.
Jan - HGW''
nie wszystko rozumiem.....................
zaprponowałem Janowi zbiorówkę z Polski ,czyli składankę kilku z nas na jeden A4
i razy cztery arkusze , czekam na odpowiedź
 

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Jak Televizor to zobaczy to się chyba ..........
mam nadzieje ,ze flaszkę granatowego łokera postawi ,
zważając ile dzieciak kalek lepi, nieprawdaż?
Kalki - dobre kalki to zawsze była i jest "bolączka " Mariusza - choć tylko nie jego ;)
Trzeba tylko dogadać sprawę z bracią czeską. A tyle razy bywałem w okolicach Liberca .... gdybym wcześniej znał temat.....:rolleyes:
Jestem żywo zainteresowany :)
 

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.288 248 30
Jestem żywo zainteresowany :)
Mój optymizm przygasł ,po kilku lakonicznych odpowiedziach ze strony gostka od tych Wet Decals ,wywnioskowałem ,ze minimalny koszt jaki trzeba ponieść to 750 zł. Przy moich potrzebach opisów do 1-3 parowozów to ciut dużo. Albowiem kalki do 3 parowozów mieszczą sie na karteczce 9 cm2. To na co mi 10 arkuszy A4. Na propozycję zbiorowego druku zbioru kilku zamawiających ,co by miało już sens nie otrzymałem odpowiedzi. Może , któremuś z was się uda dogadać w tym temacie, mail : info@hgwmodels.cz.
Chodziło mi o to aby na arkuszu A4 bylo zbiorowe zamówienie wychodzące z Polski , zaś Oni zrobili zgodnie z ich minimum 10 arkuszy.
Ale odpowiedzi nie mam.......
 

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
@FENIX mi też przestali odp około tygodnia temu więc może mają jakąś przerwe. U mnie stanęło na zagadnieniach technicznych odnośnie możliwych kolorów specjalnych do druku. Jeśli uda mi się przebrnąć w temacie do konkretnej oferty końcowej to dam Wam znać i będzie można podłączyć się pod moje zamówienie. Adrian
 

zbokolejowyEN57

Aktywny użytkownik
Reakcje
146 0 4
Witam Was.
Mam dostęp do projektanta mam drukarnie i jestem otwarty na współpracę w produkcji kalek. Druk metodą tampodruku. Wszystkie kolory w tym biały. Po pierwszych wydrukach żyleta. Pomyśł realizuje ekipa z Nysy która właśnie kończy nową odsłonę EN57 w skali h0. Jak wiadomo dostępność gotowych kalek ze strony kalkomania .pl sie zakończyła wiadomo dla wszystkich z jakich przyczyn. Niestety bardzo smutnych. Stąd Nasze zaangażowanie by kaleczki były dostępne dla wszystkich fanatyków EN57 ale i nie tylko. Możemy wykonać prawie wszystko. Wkrótce podam ceny. Napiszcie do czego kaliki są Wam potrzebne my postaramy się sprostać oczekiwaniom.
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
4.023 28 1
Witam Was.
Mam dostęp do projektanta mam drukarnie i jestem otwarty na współpracę w produkcji kalek. Druk metodą tampodruku. Wszystkie kolory w tym biały. Po pierwszych wydrukach żyleta. Pomyśł realizuje ekipa z Nysy która właśnie kończy nową odsłonę EN57 w skali h0. Jak wiadomo dostępność gotowych kalek ze strony kalkomania .pl sie zakończyła wiadomo dla wszystkich z jakich przyczyn. Niestety bardzo smutnych. Stąd Nasze zaangażowanie by kaleczki były dostępne dla wszystkich fanatyków EN57 ale i nie tylko. Możemy wykonać prawie wszystko. Wkrótce podam ceny. Napiszcie do czego kaliki są Wam potrzebne my postaramy się sprostać oczekiwaniom.
Czy są jakieś wieści z frontu działań w sprawie druku kalek ??
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Techniki modelarskie 4
Techniki modelarskie 88
Techniki modelarskie 3

Podobne wątki