• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Druk 3D Druk 3D w modelarstwie

OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#23
Szczerze powiedziawszy nie wiem nie pytałem.
Ze skali N mam jeszcze zapytanie o mordkę do ST44 Tak się składa, że posiadam taką i będę drukował. Oczywiście pokażę.
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#28
Może nie uśmiałem się ,ale byłem w zakłopotaniu gdyż myślałem że zbyt długo patrzę na wydruki i wpadam w samozadowolenie.
 
Reakcje
46 7 1
#29
Korzystam z drukarek Envisiontec, robiłem też wydruki tych samych modeli na Formlabs. Jakość wydruków Formlabs w profesjonalnych zastosowaniach nie do zaakceptowania. Envisiontec póki co niedoścignione.
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#30
Dobra, ale napisz w którym miejscu jest słabo. Pokaż strzałką. Poprzyj swoje słowo. Pokaż porównanie Formlabsa z Envisiontec.
Pytanie jest też czy to nie jest porównanie klasy średniej z klasą premium.( nie wiem gdzie plasuje się Envisiontec) Żeby coś porównywać musi być z tego samego segmentu. To że są na świecie lepsze drukarki to ja wiem.
 

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.667 12 2
#31
Korzystam z drukarek Envisiontec, robiłem też wydruki tych samych modeli na Formlabs. Jakość wydruków Formlabs w profesjonalnych zastosowaniach nie do zaakceptowania. Envisiontec póki co niedoścignione.
Pokaż wydruk z Formlabs2 lub 3 i z Twojej drukarki. Póki co wydruki z Formlabs2 na potrzeby modeli kolejowych są więcej niż bardzo dobre.
 

Podobne wątki