• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Droga przez PRL...

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Zakładam nowy temat ponieważ jakiś czas temu zacząłem prace nad makietą. Początkowo będzie składała się z dwóch modułów. Na pierwszym będzie znajdował się magazyn nawozów natomiast na drugim będzie baza Spółdzielni Transportu Wiejskiego. Pomysł na takie właśnie zagospodarowanie wyniknął głównie z tego że posiadam bardzo obszerną dokumentacje zdjęciową własnego autorstwa obu obiektów.
Na pierwszy moduł zacząłem kleić budynki. Na początek portiernia którą starałem się odwzorować w stu procentach. Brakuje jeszcze komina i kilku drobiazgów.
SDC11924.JPG

SDC11925.JPG

CAM00301.jpg

CAM00302.jpg


Tutaj główny budynek czyli magazyn.

SDC11866.JPG


SDC11942.JPG

CAM00303.jpg

CAM00304.jpg
 
Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#3
Wow... Jestem pod wrażeniem. Pierwsze fotki zapowiadają kolejną rewelację. Czekam na rozwój prac.
 

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.054 36 0
#5
Zacny temat w moim guście ;) Czekam na postępy prac. Mam nadzieję, że tej kutej bramy przy portierni nie będziesz odwzorowywał :) nie trzyma klimatu epoki. Super, gdzie się ten obiekt znajduje?