• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Drewnowozy Młodego

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam w moim temacie będę tutaj pokazywać pojazdy które są przystosowane do transportu drewna.
Na pierwszy ogień pójdzie MAN którego jeszcze kilka godzin temu męczyłem na warsztacie. Efekty oceńcie sami.
17022013970.jpg 17022013971.jpg 17022013973.jpg
17022013974.jpg 17022013978.jpg 17022013980.jpg
Zachęcam do komentowania - to mnie bardzo motywuje do dalszej pracy.;)
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#2
Fajny, dokładnie dzisiaj takiego widziałem z drzewem. Tylko ładunek był podzielony na trzy sekcje, tak jak kłonice.
Dzięki temu działowi forum, coraz mocniej wchodzę w świat samochodowy.;)
 

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#3
Man fajny,chociaż jak dla mnie nieco za nowa epoka,gustuje w modelach starszych pojazdów.Ale do Manów F90/2000 mam pewien sentyment ze względu na to że jeździłem tymi pojazdami.
 

ManMania

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#4
Jakieś tablice sprzęt dostanie ? Zrób coś z tą owiewką, albo ją wyrzuć, albo przemaluj jeszcze raz na biało, bo chyba trochę żółta się zrobiła w porównaniu z kabiną ciągnika.
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#6
Model fajny,taki "prawdziwy".

Zrób coś z tą owiewką, albo ją wyrzuć, albo przemaluj jeszcze raz na biało, bo chyba trochę żółta się zrobiła w porównaniu z kabiną ciągnika.
Według mnie nie powinien tego zmieniać.Manik to typowy wóz roboczy,a części jakie się znajdą na szrocie takie są montowane.
Ma wozić drewno,a nie ładnie wyglądać:p
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Dziękuje za komentarze.
Jakieś tablice sprzęt dostanie ? Zrób coś z tą owiewką, albo ją wyrzuć, albo przemaluj jeszcze raz na biało, bo chyba trochę żółta się zrobiła w porównaniu z kabiną ciągnika.
Dostanie dostanie. Na razie czekam na drukarkę. A co do owiewki ona jest biała tylko słabe światło wczoraj było i doświetlałem się lampką która świeci na ciepły biały i dlatego wrażenie że jest żółty.
 

Michał M.

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#8
Jak na jeden z pierwszych waloryzowanych modeli wyszło na prawdę fajnie. :)
Na przyszłość postaraj się pomalować ściany wnętrza na jakiś kolor - czarny, szary, beżowy - model zyska na tym na wyglądzie bo te białe ściany wyglądają średnio.

Pozdrawiam. :)
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#9
Dziękuje Panowie za komentarze.
Nie tak dawno temu spodobała się kilku osobą Praga V3S jako dłużyca z mojego warsztatowego tematu. Model to jest przemalowane SDV. Przepraszam za scenerie ale już dawno powinienem się uśmiechnąć po styrodur do kotebiego. ;)
060420131059.jpg 060420131058.jpg 060420131060.jpg 060420131061.jpg 060420131062.jpg
Praga wymaga jeszcze dopieszczenia ale już teraz liczę na wasze komentarze :)
Pozdrawiam :)
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#13
jedynie co mi za bardzo się nie podoba to przednie reflektory.;)
Ja tam się ciesze z tego co jest. Po SDV i tak spodziewałem się o wiele mniej :D
Bardzo podoba mi się ten zestaw, a jeszcze bardziej kolor i faktura malowania. Jakich farb używasz?
Używam zwykłej najtańszej :ROFL: Pactry która była prosto ze słoiczka bo jak rozcieńczałem to była jakaś taka rzadka :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#16
Bardzo fajny drewnowóz Ci wyszedł. Kolorek, jak najbardziej, pasuje do niego idealnie. Ze zwykłego SDV to zrobiłeś naprawdę ciekawy model.(y)
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#17
Dziękuje za komentarze :)
Długo się tu nic nie działo ale dziś jest ten dzień :D Dzisiaj pokaże dwie małe ciężarówki do wywózki drewna. Pierwszy to bliżej nieokreślony pojazd z demobilu armii USA a drugi to słynna z mojego warsztatowego tematu Tatra 111. Koniec gadania, czas na zdjęcia :)
SDC15975.JPG

SDC15978.JPG

SDC15979.JPG

SDC15980.JPG

Oraz razem :)
SDC15981.JPG

Pozdrawiam i zachęcam do aktywnego komentowania :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#19
Amerykaniec bardzo fajny, ale i Tatra wygląda bardzo dobrze. Trochę tylko koło oderwało się od drogi. ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 10

Podobne wątki