• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Drabinki

OP
OP
pepej

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Tarka napisał(a):
A nie łatwiej kupić semafor z drabiną ;) Na przykład od Kluby
jasne ze łatwiej, ale 10 razy drożej niż się robi samemu wiec jest o co walczyć :D i jest satysfakcja, że sie samemu zrobiło :)

na forum Martela ktoś sie chwalił zakupionymi drabinkami, niestety nie pamiętam kto od kogo kupował, może WM-Model coś wie ?
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#4
Ja trawiłem z pomocą WM-Modela - ale nie drabinki tylko całe sety do robienia semafora.
Drabinki to na poczatku samodzielnie w chlorku przez maskę z tonera.
 

WM-MODEL

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
1.730 14 0
#5
@ pepej -zadzwoń do Zbyszka Kluby 0-505-125-315, może Ci sprzedać po kosztach nieco nie udaną blachę z semaforami, lekko przetrawioną czy cuś :razz: takiej II kategorii, może coś z tego poskładasz ;)
 

WM-MODEL

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
1.730 14 0
#7
Dwa dni temu napisał(a):
@ pepej -zadzwoń do Zbyszka Kluby 0-505-125-315, może Ci sprzedać po kosztach nieco nie udaną blachę z semaforami...
Widzę, że pepej nie jest zainteresowany, jego sprawa, więc jak ktoś chce taką blachę, proszę dzwonić, kto pierwszy ten lepszy :razz:

ATPO, ta blacha Zbyszka zawiera komplet części na ok. różnych 18 semaforów w H0.
 
OP
OP
pepej

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
WM-MODEL napisał(a):
Dwa dni temu napisał(a):
@ pepej -zadzwoń do Zbyszka Kluby 0-505-125-315, może Ci sprzedać po kosztach nieco nie udaną blachę z semaforami...
Widzę, że pepej nie jest zainteresowany, jego sprawa, więc jak ktoś chce taką blachę, proszę dzwonić, kto pierwszy ten lepszy :razz:

ATPO, ta blacha Zbyszka zawiera komplet części na ok. różnych 18 semaforów w H0.
jestem zainteresowany, napisałem maila :D ba nawet dwa

dzięki WM-Model :)