• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Dostawcze - Zibi76

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#81
Postarał się Busch i to bardzo z tym długim policyjnym Sprinterem, w końcu nazwa zobowiązuje do szybkiego przewożenia gagadków za lekkie wykroczenia ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.917 386 20
#86

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#87
Piękne dwa "Baby Busy" Mercedesa w ciekawych malowaniach. Malowanie Zakspeed przypadło mi bardziej do gustu niż kolor niemieckich oranżadek w proszku wszystkim znanym ;)
 

vianooo

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#90
Gdzie mogę kupić modele 20 osobowych busów Mercedes Sprinter? Wiadomo klimka na dachu, czarne szyby przez całe auto itp do polakierowania w barwy firmowe :)
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
#92
Ostatnie 2 MB100D świetne i nie wiem którego wybrać, bo oba mi się bardzo podobają. ;) A z poprzednich błękitne Vito genialne, natomiast ze Sprinterów najbardziej podoba mi się ten od Betza.
 

Podobne wątki