• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Dostawcze - Zibi76

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#63
Widzę, że ruch na Twojej drodze duży. Dostawczak za dostawczakiem. Fajnie to wygląda.
 
OP
OP
Zibi76

Zibi76

Znany użytkownik
Reakcje
510 0 0
#64
Nie ukrywam że ruch wzrósł ostatnio, więc przedstawię kolejne zdobycze z stajni HERPY
DSC05980.JPG
DSC05981.JPG
DSC05983.JPG
DSC05984.JPG
.
1.VITO BUS (kolejne w mojej kolekcji tym razem zielone)
2.VITO KARETKA (bardzo mi się podoba odwzorowanie tego modelu
3.VARIO (nie wiem jak go opisać)[DOUBLEPOST=1395609496][/DOUBLEPOST]
DSC05986.JPG
DSC05991.JPG
[DOUBLEPOST=1395609586][/DOUBLEPOST]I jak zwykle po małym podmalowaniu.
DSC06011.JPG
DSC06016.JPG
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#66
Vito karetka rewelacyjna i na pewno jest to Herpa , natomiast cywilne to na mój gust Wikingi, T2 pocztowy z bardzo fajną zabudową , taka ruchoma podłoga , co ciekawe ma napęd tylko na przednią oś ze względu na tą hydrauliczną maszynerię z tyłu i z powodu braku miejsca na tylny most.
 
OP
OP
Zibi76

Zibi76

Znany użytkownik
Reakcje
510 0 0
#68
Vito karetka rewelacyjna i na pewno jest to Herpa , natomiast cywilne to na mój gust Wikingi, T2 pocztowy z bardzo fajną zabudową , taka ruchoma podłoga , co ciekawe ma napęd tylko na przednią oś ze względu na tą hydrauliczną maszynerię z tyłu i z powodu braku miejsca na tylny most.
Marcin modele są HERPY. A jeśli chodzi o T2 to masz rację napęd jest na przednią oś. Znalazłem takie auta na google. Miały również zastosowanie w niemieckiej armi. Powiem więcej jakiś czas temu był na allegro taki model wystawiony, (mówię tu o 1:1).
A tak w ogóle to teraz jestem często na allegro ponieważ szukam ............ LAND ROVERA DISCOVERY dla siebie (1:1).[DOUBLEPOST=1395610300][/DOUBLEPOST]O to przepraszam za błąd VITO
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#69
V-klassa biała to Herpa a zielona to Wiking.
A nie mówiłem.;):D[DOUBLEPOST=1395610521][/DOUBLEPOST]
Marcin modele są HERPY. A jeśli chodzi o T2 to masz rację napęd jest na przednią oś. Znalazłem takie auta na google. Miały również zastosowanie w niemieckiej armi. Powiem więcej jakiś czas temu był na allegro taki model wystawiony, (mówię tu o 1:1).
A tak w ogóle to teraz jestem często na allegro ponieważ szukam ............ LAND ROVERA DISCOVERY dla siebie (1:1).[DOUBLEPOST=1395610300][/DOUBLEPOST]O to przepraszam za błąd VITO
Disco to najlepszy samochód jak dla mnie ;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#71
No i co ??
Szukasz zwady czy tylko tak posty nabijasz , fakt jest taki że oba wyglądają jak Wikingi a że tylko zielony jest Wikingiem to się potwierdziło moje przypuszczenie.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#73
Biała V-Klasse bardzo ładnie się prezentuje. To był bardzo udany model jeśli chodzi o samochód drogowy.
Swego czasu miałem okazję właściwości komfortowe i zwykła wersja a ma wszystko, fotele z masażem.
Komfort jazdy jak w S-Klasse ;) Nowa V-Klasa nie jest już taka zgrabna jak stara, którą zaprezentowałeś.
Ciekawy pomysł aby zestawiać te same modele ale od innych producentów. Jakoś bardziej przemawia do
mnie ta biała V-ka. Choć nie powiem, że ładnie wymyślili te przybielane tylne światła. Karetka Vito bardzo
ciekawie wyprodukowana. Mercedes pocztowy bardzo oryginalny, tylko trochę nie podoba mi się tak kabina.
Jakaś taka jasna w porównaniu do wyrazistej żółci kontenera na listy. Siłowniki bardzo fajnie odwzorowane.
 
OP
OP
Zibi76

Zibi76

Znany użytkownik
Reakcje
510 0 0
#74
DSC07430.JPG
DSC07431.JPG
DSC07373.JPG
DSC07375.JPG
W tym dziale z sunąłem się aż na trzecią stronę, masakra. No nic, tu troszkę się zmieniło więc jedziemy dalej z prezentacją.
1.VW T4 HERPA
2.MERCEDES BENZ VITO HERPA
[DOUBLEPOST=1425415998][/DOUBLEPOST]W następnej kolejności będą same Mercedesy.
1.SPRINTER WILLI BETZ
2.SPRINTER BLASZAK
DSC07801.JPG
DSC05951.JPG
DSC05952.JPG

[DOUBLEPOST=1425416076,1425415703][/DOUBLEPOST]Na razie to tyle, cdn. nastąpi.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#76
Dostawcze Mercedesy bardzo ciekawe. Najfajniej wygląda ten stary w barwach WB.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#79
Oj dużo się tu dzieję, że tracę orientację i nie nadążam z komentowaniem ciekawych kąsków dostawczych i nie tylko ;) V-Klasse z misiem najładniejsza.
Mercedesy Sprinter również przyzwoicie się prezentują. Najbardziej przypadł mi do gustu ten z paka i niebieską kabiną. Waloryzacja kierunkowskazów +.
 

Podobne wątki