• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Dostawcze Michał Type_r7

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Fajny ten dostawczak. Barwy lakieru takie jak poczty niemieckiej, ale krzyż szwajcarski... Ciekawe połączenie
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
Michał Mercedes 206 zgadza się ale nie Brekina i nie pytaj mnie kto go zrobił bo mam ich kilka i żaden nie jest podpisany , natomiast na 100% nie jest to Brekina. Mimo starej produkcji model na przyzwoitym poziomie. Obstawiam że wykonał go Preizer :)
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
Michał Mercedes 206 zgadza się ale nie Brekina i nie pytaj mnie kto go zrobił bo mam ich kilka i żaden nie jest podpisany , natomiast na 100% nie jest to Brekina. Mimo starej produkcji model na przyzwoitym poziomie. Obstawiam że wykonał go Preizer :)
No właśnie to jest ciekawostka, że ten model jest niepodpisany przez producenta. Już zmieniam opis. Dzięki
 

Podobne wątki