• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Dostawcze Michał Type_r7

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#42
Sprintery to Herpa a koła są od Kaczki.Jest to jednak oryginał bo tez takiego Sprintera na takich kołach miałem.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#47
T3 to fajny samochód i niestety nie doczekał się równie fajnego modelu, najlepiej chyba wyglądają z Roco ale też nie są idealne.
Twoje dostawczaki zyskują tym że są podmalowane :)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#48
Marcin nie wiesz co piszesz chyba.Doczekał się fajnego modelu i jest to ten wspomniany przez Ciebie Roco.Dla mnie ten model jest idealny i lepszego nic nie potrzeba.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#53
Mnie to się najbardziej T2 podobają. Stara szkoła VW 3ma klimat(y).
T3 kolego :D;)

T1 bulik 1948 prototyp produkcja od 1950-1967
T2 ogórek 1967- 1979
T3 to co pokazał Michał 1979 - 1992
T4 1992 - 2003
T5 2003 -
Fakt jest takli że, nawet oryginalny program VW ETKa podaje że to T2 ale faktów się nie da oszukać jest to 3 generacja busa wieśwagena.

I nie żebym się mądrzył.:ROFL::D
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#58
Zdecydowanie Opel ładniejszy.
Co do VW to miałem wczoraj przyjemność odwiedzić wystawę starych motocykli i samochodów. Stał tam T2 . Jak zaglądnołem do środka to nie mogłem uwierzyć jaka prostota bywała w tamtych czasach we wnętrzu aut. W innych autach te same surowe klimaty. Jedyne co było wewnątrz to kierownica , jeden zegar i dźwignia zmiany giegów. Jestem pełem podziwu dla kierowców , bo fotele to BARDZO duże słowo.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#59
Zdecydowanie Opel ładniejszy.
Co do VW to miałem wczoraj przyjemność odwiedzić wystawę starych motocykli i samochodów. Stał tam T2 . Jak zaglądnołem do środka to nie mogłem uwierzyć jaka prostota bywała w tamtych czasach we wnętrzu aut. W innych autach te same surowe klimaty. Jedyne co było wewnątrz to kierownica , jeden zegar i dźwignia zmiany giegów. Jestem pełem podziwu dla kierowców , bo fotele to BARDZO duże słowo.
Jakieś 8 lat temu miałem T2 1.6 świetne auto, wygodne dość dynamiczne i mega pojemne a do tego wzbudza pozytywne emocje, jedynie zużycie paliwa było dość wysokie między 12-16 litrów, w trasie nawet do 9 dało radę zejść.
 

matekw

Znany użytkownik
Reakcje
10 0 0
#60
W typologi Volkswagena Transporter jest typem 2. Więc dużej pomyłki nie było.:) Ale potocznie jest tak jak napisał broda.
A co do modeli najlepsze są typy 2 III generacji;).
 

Podobne wątki