• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Dostawcze Michał Type_r7

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
Kolejny ciekawy "plandekowiec". Taki typowy budowlany. Przewiezie kilku pracowników, a i zabierze drobny sprzęt na pakę.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
Proszę bardzo.
Kolejny Sprinter z plandeką bardzo ciekawy.
Nie ma powiadomień to i nie ma komentarzy , niestety forum od lat działa byle jak a nie każdy ma czas przeglądać wszystkie wątki i nowości :(
Każdego wątku nie trzeba przeglądać, wystarczy przejrzeć te wytłuszczoną czcionką, tam są nowe wpisy. Poza tym nowe wpisy pokazywane są na górnej listewce przy ikonce dzwonka.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.354 108 2
Proszę bardzo.
Kolejny Sprinter z plandeką bardzo ciekawy.

Każdego wątku nie trzeba przeglądać, wystarczy przejrzeć te wytłuszczoną czcionką, tam są nowe wpisy. Poza tym nowe wpisy pokazywane są na górnej listewce przy ikonce dzwonka.
Maciek forum nie działa prawidłowo od lat i taka jest prawda a to co mówisz niby ok ale w powiadomieniach widzę kto napisał posta a to ważne przynajmniej dla mnie , także niestety ilość komentarzy jest uzależniona od tego jak działa forum. Wchodzę w Co nowego i terotycznie powinny tam być nowe wpisy np Michała a ich tam nie ma , więc .... Kiedyś wspierałem finansowo forum ale już tego nie robię właśnie ze względu na te niedoskonałości techniczne. Michał sorry za zaśmiecanie wątku.
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.855 214 0
@Brodagaz, powiadomienia powinny działać, zarówno dzwonek jak i maile. Sprawdź jakie masz ustawienia w preferencjach powiadomień.
 
Ostatnio edytowane:

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Ostanie trzy pokazane modele, to obowiązkowe klimaty dla miłośników small transportu lub biznesu.
Najbardziej podoba mi się ostatni Sprinter z uwagi na reklamę jego umieszczona na plandece(y).
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Mówiąc krótko: prostota i piękno. Też mi się bardzo podoba ten Transit w krótkim rozstawie.
Na takiego poluję od dłuższego czasu (busa albo blaszaka), tylko że w białym kolorze.
 

Podobne wątki