• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Dostawcze Michał Type_r7

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.795 67 1
Klasycznie . U mnie w mieście kiedyś takie śmigały jako busy . Ci co siedzieli niby mieli dobrze , jednak robiło się gorzej jak ktoś miał koło nich miejsce stojące . Złamany w pół stał z tyłkiem na wysokości twarzy tego który siedział :D
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
w Krk swojego czasu jeździły takie kaczki z chlebem co rano. Tylko że żółte, więc pewnie z demobilu Deutsche Post. Ale rodzaj zabudowy był ten sam. ;)
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.486 158 2
w Krk swojego czasu jeździły takie kaczki z chlebem co rano. Tylko że żółte, więc pewnie z demobilu Deutsche Post. Ale rodzaj zabudowy był ten sam. ;)
Ostatnio byłem w Broniszach ... ile tego tam stoi i jeździ... oprócz kaczek mnóstwo jest jeszcze sprinterów w tej zabudowie...
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.918 386 20
Ciekawy ten mały mercedes. Tego typu kabina to rzadkość w miniaturce. Podoba mi się. (y)
 

Podobne wątki