• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Dostawcze i Busy - jestrabh

OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Oj widzę, że się jednak nie obroniły:D Krytykę biorę na klatę lecz zapomniałem dodać, że tą reanimację przeprowadziłem już ładnych parę lat temu. Dopełnieniem powinny być fotki porównawcze jak one wtedy wyglądały, ale niestety ich nie zrobiłem bo był to totalny złom i myślałem, że to nadaje się tylko do wywalenia. Wiem, wiem to nie jest usprawiedliwienie bo miałem już wtedy znacznie powyżej 3 lat ;):p
No i słuszna uwaga Maćka odnośnie samej prezentacji. Nie w taki sposób i na tej dioramce. Mea Culpa i postaram się poprawić:) Zdjęcia też.;) Choć to pomniejszanie strasznie mnie wku..denerwuje:mad: i potem idzie w eter nie to co powinno się tam znaleźć.:confused:
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Gratuluję posiadania takich pięknych miniatur, a i cieszę się, że dotarły bez problemów. Kapitalnie wyglądają na Twojej drodze. (y)
Tak, tak Maćku, wszystko dotarło bezpiecznie bo było odpowiednio spakowane i zabezpieczone. Pierwotnie przez Adama, potem przez Ciebie(y) Należy pochwalić ogólnie cały proces organizacyjny od zamówienia do rozpakowania modeli włącznie. Estetyczne kartoniki. Modele w ciasnych gąbkach + dodatki, no i te dołączone instrukcje jak się za to zabrać aby bez strat rozpakować. Brawo Adam i dzięki za świetne modele już nie mówiąc o automatach, które mnie rozwaliły o_O
 

Podobne wątki