• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Dostawcze i Busy - jestrabh

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.760 301 15
Opel ma fajniejszą rdzę, generalnie lepiej się prezentuje. Choć to błoto na kołach trochę nie bardzo mi leży. Dodał bym rejestracje, wycieraczki w oplu i lusterka. Ewentualnie oplowi bym wrzucił jeszcze klosze z kleju Bondic ;) A najlepiej bym oświetlił oba :D
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Ogóreczki piękne, mi najbardziej przypadły do gustu T1 i T2 w wersji kempingowej.
A w ostatniej prezentacji najbardziej przypadł mi do gustu Opelek-lodówka. Jego zabudowa przypomina mi kasę pancerną na kółkach.
Co do waloryzacji... to indywidualna sprawa każdego posiadacza modeli. Jedni to robią lepiej, inni gorzej. Najważniejsze żeby dawała satysfakcję właścicielowi. Ewentualnie odniosę się do tego "błota". Wydaje mi się że bardziej by pasowało do jakiejś terenówki albo rajdówki. A tak poza tym OK.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
Ciekawe te dwa staruszki. Na Fiacie, rzeczywiście waloryzacja mi też nie pasuje, ale Opla postawiłbym gdzieś w krzakach i wtedy to błoto na kołach oraz waloryzacja idealnie by pasowały.
 

Podobne wątki