• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Dostawcze i Busy - jestrabh

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
Kalki niestety zawsze widać , tylko kilku magików z forum umie lepsze zdjęcia robić , można rzeczywiście trochę zniwelować widoczność kalki przez pomalowanie lakierem bezbarwnym przed nałożeniem kalki i druga warstwa już po nałożeniu , ale i tak widać będzie :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
Bardzo fajna prezentacja i porównanie modeli. Podoba mi się takie pokazywanie miniaturek. Pełen przekrój przez lata produkcji. (y)(y)(y)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Szczególna prezentacja klasycznego pojazdu segmentu full miejsca ;) Najbardziej podoba mi się obecny VW T6 Multivan, który jest bardzo nowoczesny jednak kolorami nawiązuje do T1 a bryłą do T4 ;)
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
Moim faworytem jest z kolei T2, potem T6 a 3 miejsce zajmuje T1. Natomiast jak miałbym wybierać w rzeczywistości, to pewnie decydowałbym się na T3. ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
Pięknie się prezentuje ten nowy VW. Washowanie na duży plus. Szkoda tylko, że kierowca już pogiął przednią rejestrację... ;) :D Nieuważny jakiś... :)
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Pięknie się prezentuje ten nowy VW. Washowanie na duży plus. Szkoda tylko, że kierowca już pogiął przednią rejestrację... ;) :D Nieuważny jakiś... :)
No, niestety Maćku dałem ćwokowi nówkę nie śmiganą, a on już w drugim dniu pracy gdzieś zderzakiem przypier....;) szkoda gadać:(
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Kolejny świetny T6 w plażowej odsłonie, w sam raz na wypad nad polski Bałyk ;) Szkoda, że nie postarali się bardziej fachowo przyciemnić tylnych szyb. Matowe trochę gorzej się prezentują.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.672 67 1
Model sam w sobie bardzo fajny , ale ten typ Washu do mnie nie przemawia . Jak dla mnie za bardzo widoczny jest . Ten temat na forum już był kilkukrotnie wałkowany że fajnie to wygląda , ale zrobić to dobrze jest bardzo trudno .
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Rejestracja relax idealnie pasuje do wersji California :) Model bardzo ładny jak wszystkie nowe T6.Waloryzacja dodaje tylko uroku tej pięknej miniaturce :)
 

Podobne wątki