• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Dostawcze i Busy - jestrabh

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#68
"Zmęczona" bardzo fajna. Pięknie naniesione są te ślady rdzy, a ta podarta plandeka z tyłu to już wisienka na torcie. (y) Trochę zazdroszczę takiej pięknie zrobionej Warszawy.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#69
Moim zdaniem lepiej by wyglądała bez kalek transbudu , ona wygląda jakby dawno temu skończyła służbę w transporcie państwowym i przeszła do rąk badylarza.;):)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#76
Szczególna pocztówka starej motoryzacji. Parowóz wygrywa zdecydowanie tą prezentację, pomimo że jestem tylko i wyłącznie człowiekiem i miłośnikiem miniatur samochodowych ;)
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#80
Szczególna pocztówka starej motoryzacji. Parowóz wygrywa zdecydowanie tą prezentację, pomimo że jestem tylko i wyłącznie człowiekiem i miłośnikiem miniatur samochodowych ;)
He, he:)no to jesteś jednym słowem szczęśliwcem, czego o sobie powiedzieć nie mogę. Mnie ta choroba dopadła w szerszym zakresie i czasem bywa to dość uciążliwe no i zdecydowanie bardziej kosztowne:):)
 

Podobne wątki