• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Dostawcze - Brodagaz

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Przejrzałem cały wątek, który dla miłośników dostawczaków powinien być obowiązkowy. Oprócz różnorodności modeli, doceniam tło i sposób prezentacji miniatur. Z wiadomych względów najbardziej do gustu przypadły mi wszystkie prezentowane T4. Ostatnie zdjęcie grupowe fantastyczne.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
Kolekcja DHL rośnie w siłę. Kapitalne modele. W takim malowaniu to zawsze można powiedzieć, że to poloniki... :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
Fajnie wyglądają razem "bracia - Mieczysławowie". Ciekawa prezentacja dwóch miniaturek na raz, a i tło bardzo fajnie wpasowałeś w to nabrzeże... (y)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
W tym modelu mercedesa wersja osobowa i towarowa miała jedną nazwę , dopiero następca w wersji osobowej to był Viano .
No nie do końca..
Pierwsza generacja Vito była i towarowa i osobowa, ale była też wersja V-klasse. A srebrny to V-klassa. Najłatwiej poznać po innej atrapie.
V-klassa to była szybka odpowiedź Mercedesa na zapotrzebowanie na samochody typu minivan. Mercedes 20 lat temu takiego nie posiadał, dlatego też na szybko zrobili i przerobili dostawczaka na luksusowego minivana.
 
Ostatnio edytowane:

Drzewiarz

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.066 14 0
Miałem okazję pojeździć taką V-klasą 3.0 V6 benzyną, automat, full opcja. Super samochód, ale miał jedną wadę, palił na autostradzie 25l/100Km i trzeba było uważać, żeby nie minąć stacji, gdyż zasięg był poniżej 400Km. Jak się zapaliła rezerwa to niezbędne było natychmiastowe tankowanie :D
 

Podobne wątki