• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Dostawcze - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.561 386 20
Targowe modele zawsze miały jakieś udziwnienia, ale ten kolor u Ciebie??? :eek:o_O I to kolejny model w tych barwach... :niepewny:
Mnie się podoba, bo jakby na niego nie patrzeć, to unikat kolekcjonerski. I w sumie to dobrze, że u Ciebie Marcinie też takie kolorowe modele garażują. (y)
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
Targowe modele zawsze miały jakieś udziwnienia, ale ten kolor u Ciebie??? :eek:o_O I to kolejny model w tych barwach... :niepewny:
Mnie się podoba, bo jakby na niego nie patrzeć, to unikat kolekcjonerski. I w sumie to dobrze, że u Ciebie Marcinie też takie kolorowe modele garażują. (y)
Czasem mi się przytrafi taki dziwny zakup w ulubionym kolorze :) :) :) A tak na serio to model jest bardzo stary a pożądnie wykonany Preiser zrobił go bardzo poprawnie :)
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Świetny ten Mercedes-Hymer w barwach AMG, też polowałem na niego;).
Musisz tylko mocniej docisnąć podwozie do nadwozia, bo coś krzywo jest osadzone (z tyłu powinna wskoczyć zapadka imitująca tablice rej.), albo żeby nie narobić szkód, to wypchać wykałaczką przednie lampy na zewnątrz, i wtedy można bez problemu spróbować spasować nadwozie z podwoziem.
 

Podobne wątki