• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

dopadło i mnie, czyli moja pierwsza makieta

darek79

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Na początku witam wszystkich, przeglądam to forum już dość długo i wszytko co zostało zrobione na mojej makiecie udało się zrealizować dzięki temu forum. No ale do rzeczy, makieta jest robiona głównie z myślą o moim synku głównym założeniem było to ażeby w jednym momencie mogło jeździć jak najwięcej składów(udało się zrobić 3 niezależne szlaki), sterowanie cyfrowe. Jak widać korek już w większości położony, zdjęcia na szybko postaram się dodać bardziej szczegółowe do końca tygodnia. Proszę o uwagi i jak widzicie moje dzieło. Mam przy okazji prośbę do osób które mają u siebie zamontowane napędy CONRAD, o podesłanie szczegółowych zdjęć montażu tych napędów. Proszę o wyrozumiałość ponieważ w temacie budowy makiet jestem zupełnym laikiem.
 

Załączniki

Podobne wątki