• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dom jednorodzinny, projekt własny

mkraskow

Użytkownik
Reakcje
193 1 0
#1
Cześć,

Zachęcony pozytywnym odbiorem kolegi matidj201 zdecydowałem się pokazać mój nastarszy model w H0, czyli własny dom rodzinny. Makieta ma być takim trochę upamiętnieniem tego co znam więc nie mogło się bez niego obyć. Weathering mocno raczkujący, ale któryś model musi być pierwszy. Bez dalszych wstępów zapraszam do oglądania - najpierw oryginał, potem mkraskow edyszyn.













Pozdrawiam!
 
OP
OP
mkraskow

mkraskow

Użytkownik
Reakcje
193 1 0
#3
No niestety ja też sobie tylko wyobrażam :) Makieta stoi w największym pokoju w mieszkaniu w bloku, specjalnie pod nią skonstruowałem szafę z monstrualną otwieraną półką, ale to nadal jest maleństwo - 2700x1700. Mam tu dwa zdjęcia z czasów kiedy jeszcze było zupełnie pusto.





To z resztą pomysł żony, dzięki któremu w ogóle udało się pomyśleć o makiecie bez poświęcania pomieszczenia.
FAQ - a jak teraz dojdę do tylnej części? Ten wkład ze sklejki jest wyciągany na dwa stelaże.
 
Reakcje
56 0 0
#4
Domek bardzo ładny. Jeśli to Twój pierwszy, to naprawdę mocny i niezły początek. Już się świetnie prezentuje, ale moim skromnym zdaniem nie przesadzaj z finishingiem. Białe ściany podkreślają bryłę budynku... Jest tu czystość formy, logika i elegancja. Tak trzymaj! :)
 

Podobne wątki