• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dodatki na makietę.

Reakcje
33 6 0
#1
Natknąłem się w sieci na producenta http://www.plexmet.pl/ wykonującego elementy do makiet. Zadzwoniłem pogadałem i przedstawiam jedną z jego możliwości.
Przykładowe zdjęcie grawerowanych oznaczeń peronu w skali H0 1:87.
peron H0.jpg

Za komplet dla całego jednego peronu 20zł. Do ceny trzeba dodać koszt wysyłki.
Jeden komplet obejmuje tabliczki:

- Nazwa Miasta – rozmiar można ustalić w zależności od długości nazwy miasta/miejscowości
- Tabliczka Peron
- Tabliczka Tor x2 – z reguły każdy peron ma 2 tory

Rozmiary tabliczek np.;
Nazwa Miasta (DĘBICA) - 8x15 [mm]
Tabliczka Peron (Peron 1) - 4.6x10.4 [mm]
Tabliczka Tor (Tor 2) - 4.6x8 [mm]

Wszystkie numery peronów oraz torów i nazwy stacji można uzgodnić mailem. Przy długich nazwach miast jest prośba o podanie długości oryginalnej tablicy w celu przeskalowania jej do odpowiedniej skali modelarskiej.
Do dyspozycji gość ma jeszcze drukarkę 3D ;)
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#13
Natknąłem się w sieci na producenta http://www.plexmet.pl/ wykonującego elementy do makiet. Zadzwoniłem pogadałem i przedstawiam jedną z jego możliwości.
Przykładowe zdjęcie grawerowanych oznaczeń peronu w skali H0 1:87.
Zobacz załącznik 148076
Za komplet dla całego jednego peronu 20zł. Do ceny trzeba dodać koszt wysyłki.
Jeden komplet obejmuje tabliczki:

- Nazwa Miasta – rozmiar można ustalić w zależności od długości nazwy miasta/miejscowości
- Tabliczka Peron
- Tabliczka Tor x2 – z reguły każdy peron ma 2 tory

Rozmiary tabliczek np.;
Nazwa Miasta (DĘBICA) - 8x15 [mm]
Tabliczka Peron (Peron 1) - 4.6x10.4 [mm]
Tabliczka Tor (Tor 2) - 4.6x8 [mm]

Wszystkie numery peronów oraz torów i nazwy stacji można uzgodnić mailem. Przy długich nazwach miast jest prośba o podanie długości oryginalnej tablicy w celu przeskalowania jej do odpowiedniej skali modelarskiej.
Do dyspozycji gość ma jeszcze drukarkę 3D ;)
Odgrzeję kotleta ale pomyślałem, że nic się nie stanie, a jak jakiś młody będzie czytał, to go zachęcę do własnej inicjatywy, a nie do pójścia na gotowe.
Z całym szacunkiem, ale takie tabliczki to sobie można za darmo wykonać na drukarce.
Wyciąć, nakleić na odpowiedniej grubości karton i polakierować półmatem. Zapewniam, że w skali H0 nikt nie zauważy różnicy między "sklepowymi" a własnymi.
To jest forum modelarskie i ja tak zachęcam do własnej inicjatywy, tym bardziej, że wykonanie takiej tabliczki to nie model wagonu z blaszek fototrawionych.
 

Podobne wątki