• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dodatki do makiet i modułów

Z

Zv

Gość
#6
Marcinie, Kłobuck ten nieopodal Częstochowy?? Jeśli tak to śmigam tam czasami w drodze do Szczercowa do rodzinki :) może 23 grudnia będę jechał to podaruje Ci dwa odcinki po 25 cm takiej metalowej barierki jak mam na Zwolakowie. W marcu będę miał juz gotową pracownię z rozłożona makieta na stałe ok 40 m kw powierzchni :) to zapraszam do Istebnej na "warsztaty" enkowe. :D :D Na pewno to lepsze niż modelarnia w stolcu :D wiesz piękne górskie widoki, sauna na miejscu, aquapark i wyciąg z gondolą 800m :) przyjemne z pożytecznym. A modelarnia, no cóż: centrum Stolycy, korki, smród i towarzystwo hmm delikatnie mówiąc mało ciekawe 8) Generalnie może przenieśmy tę dyskusję na właściwe forum norma.fremo.pl zapraszam.
 

Marcin Kempa

Znany użytkownik
Reakcje
155 1 0
#8
Zgadza się kolego ten Kłobuck :) Z tymi górami to trafiłeś idealnie, wiesz narzeczona wygnam w góry a ja będę chłonąć wiedzę jak gąbka :) Ostatnio byłem w Krakowie i choć tylko Szymek Pado miał eNkową małą makietę to i tak było fajnie, a co dopiero 40 m kw! Co nieco wiem na temat "waszej wojny", ale nie staję po żadnej stronie, bo wrogów mam już dość :D
 

Podobne wątki