• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dodatek do FAQs

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.280 41 5
#1
Mam delikatną prośbę:

Czy bardziej doświadczeni koledzy mogliby do działu FAQs dodać zestawienie najlepszych, bądź optymalnych materiałów do budowy makiety lub modułu? Gdzie możliwe, ceny - nie powalające.

Budownictwo to sobie może każdy wg własnego uznania szukać.
Chodzi mi o skrzynki (np kto może je za nas wykonać i gdzie, za ile-nie każdy jest stolarzem), torowisko, szuter, trawę, akcesoria, drogi, kleje, itp.

Myślę, że coś takiego także pomoże początkującym - bez bezkreśnie spędzanych nocy na szukaniu tych informacji na forum.

Kończę pisać pracę magisterską i w wakacje chciałbym się przymierzyć do jakiegoś modułu bądź dioramy - tym razem w realu - takowe informacje nakreśliłyby mi (pewnie nie tylko) skalę wydatków i czasu wykonania w konkretniejszym wymiarze.

pozdrawiam wiosennie