• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Do trzech i pół tony...

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
Ładny ten Ford. Czerwony kolor pasuje do niego. Lubię modele Neo. Pomimo tego, że są nierówne i nie zawsze dokładnie wykonane to jednak są to unikatowe w naszej skali modele.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
Tego "skrzydlaka" to Ci po prostu zazdroszczę. Mam słabość do tych starych amerykańskich limuzyn, a takiego w kolekcji nie mam. Czas zapisać go na listę zakupową. (y)
 
OP
OP
W

Wieśniak

Aktywny użytkownik
Reakcje
538 44 0
(...) Z tego co widzę, to BoS robi naprawdę kapitalne modele. (y)
Czytać! Czytać! :D Jest napisane: to model z Masterpiece!
Firma jako taka nie istnieje. Jej dystrybutorem był Busch. Stworzyli około 10-12 modeli (liczę z pamięci). Co ciekawe (nie wiem na jakiej zasadzie - resztki z magazynu?) kilka wciąż jest dostępnych poprzez Buscha.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
Czytać! Czytać! :D Jest napisane: to model z Masterpiece!
A widzisz. :oops::oops::oops: Zasugerowałem się Twoimi prezentacjami modeli Best of Show, że byłem przekonany, że to właśnie oni zrobili tą miniaturkę. Tym bardziej, że w ich katalogu jest ten Chrysler Airflow. o_Oo_Oo_O Moje niedopatrzenie.
 
OP
OP
W

Wieśniak

Aktywny użytkownik
Reakcje
538 44 0
A widzisz. :oops::oops::oops: Zasugerowałem się Twoimi prezentacjami modeli Best of Show, że byłem przekonany, że to właśnie oni zrobili tą miniaturkę. Tym bardziej, że w ich katalogu jest ten Chrysler Airflow (...)
Rozumiem.
Modelu BoS`a nie brałem pod uwagę, bo mam już miniaturę z Masterpiece. Ale też sądzę, że pojazd z prezentacji jest lepszy niż z Best of Show.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 244

Podobne wątki