• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Do 3,5T-modele wujcik

M

Maverick

Gość
#8
Trabant w bardzo fajnym kolorze i z fajnie podmalowanymi detalami a tablice rejestracyjne dopelniaja calości. To chyba jest "przemalowanka", co? Sam malowaleś czy juz taki nabyleś?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.895 386 20
#14
No to tu się Igra nie popisała. Nie dość, że wydali niezbyt ładny (w oryginale) model, to jeszcze wykonanie takie sobie. Nie podoba mi się.
 
OP
OP
wujcik

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#16
Wiadomo,że nie wszystko wszystkim ma się podobać,trudno też ukryć że ta Skoda pozostawia wiele do życzenia,mimo tego kupiłem ją dlatego że to Igra a ja lubię modele czechosłowackie i ich produkty mimo wad.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.895 386 20
#17
Też je lubię, ale to nie znaczy, że wszystko ma mi się podobać. Najważniejsze, żeby modele podobały się właścicielowi, bo przecież o to chodzi, żeby sobie sprawiać choć trochę radości. :)
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#18
Trabant, który przemalowałeś jest extra. Przynajmniej po tym zabiegu wygląda bardziej naturalnie, bo nie "wali" plastikiem po oczach. Tylko komu by się chciało te wszystkie maleństwa demontować ,malować i znów składać - ja po jednym mam już nerwy. Ale efekt wynagradza wszystko. Bardzo ładnie wyszedł.
pozdr.
 
M

Maverick

Gość
#19
A mi się ta Skoda podoba. Może ze wzgledu na swoje barwy i dlatego, ze nie widzialem orginalu na wlasne oczy, a może dlatego, ze kojarzy mi się z pierwszymi modelami od których zaczela się "moja choroba" zwana kolekcjonowaniem modeli? Nie wiem ale mi się podoba i już....
 

Podobne wątki