• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dni transportu publicznego 2012 - Warszawa

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#7
Co fakt to fakt, że w naszym muzeum od lat nie byłem a i sesję zdjęciową jednego z eksponatów potrzebuję zrobić. Ale specjalnie po to ruszać mi się nie chce, tylko dlatego że darmo. Szczególnie że zimno jakoś tak i deszczowo a i światło nie ładne do robienia fotek. Wolę więc mając wolny dzień posiedzieć przy kompie i twórczo popracować.
 

Jarek

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#9
W ubiegłym roku jeździł tam szynobus, ale dotarłem ostatnim kursem, za pięć minut był powrót i nie wiem czy coś się działo ciekawego.
 

MichałK

Znany użytkownik
Reakcje
874 9 4
#10
Byłem z żoną wczoraj w muzeum i niestety to co zobaczyliśmy przeraziło nas:( Lokomotywy i wagony stojące pod chmurką to obraz nędzy i rozpaczy, a czarę goryczy przelewa SN52 w graffiti! Żona stwierdziła jednoznacznie, że jeżeli ma tu być tak dalej to powinni to zaorać...
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#11
Dla mnie to jest jakieś nieporozumienie, jak można cały czas trzymać te grafiti na tym SN51 i jeszcze ten wagon pokazywać jakby nigdy nic. To chyba najlepsza reklama pokazująca jak wygląda dbanie o zabytki w tym miejscu.
Z drugiej zaś strony nie ma się co dziwić temu obrazowi nędzy i rozpaczy, skoro kolej już dawno temu odcięła się od muzeum własnej przeszłości, a teraz prowadzi działania które mogą to muzeum zniszczyć do końca, zaś tak naprawdę nikomu nie pasuje być właścicielem tej jednostki, w którą trzeba kasę wkładać i nic z tego nie mieć, więc jest jak jest i póki to wszystko się nie zmieni to dalej tak będzie.
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#12
Dla mnie to jest jakieś nieporozumienie, jak można cały czas trzymać te grafiti na tym SN51 i jeszcze ten wagon pokazywać jakby nigdy nic. To chyba najlepsza reklama pokazująca jak wygląda dbanie o zabytki w tym miejscu.
Z drugiej zaś strony nie ma się co dziwić temu obrazowi nędzy i rozpaczy, skoro kolej już dawno temu odcięła się od muzeum własnej przeszłości, a teraz prowadzi działania które mogą to muzeum zniszczyć do końca, zaś tak naprawdę nikomu nie pasuje być właścicielem tej jednostki, w którą trzeba kasę wkładać i nic z tego nie mieć, więc jest jak jest i póki to wszystko się nie zmieni to dalej tak będzie.
Na kolei to teraz w dyrekcji siedzą buszmeni zajmujący się zbieractwem- zbieractwem pieniędzy i nic więcej ich nie interesuje.
Mało który buszmen-bantustańczyk, mało który derektorek przeszedł szczeble kariery od gafli, albo obchodowego. Teraz to z jakiegoś tam konkursu.
Będzie jeszcze gorzej, a na zainteresowanie tzw. swoją historią nie ma za bardzo co liczyć. Wieczorem przedstawię ciekawą historyjkę w wątku Kolej w Terespolu Pomorskim.
 

Podobne wątki