• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dni Transportu Publicznego 2011 - Warszawa

KAMAPI

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#21
Siemacie,
warto było tam być!!! a Helena była jak zwykle piękna :) Oto co ja strzeliłem...
 

Załączniki

Ogryzek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#22
Kolej na mnie ;)
 

Załączniki

D

Dariusz

Gość
#24
Teraz Pm36 normanie wyglada po zmianie malowania. Zawsze mnie sie ta lokomotywa podobala. Ciekawe jak dlugo bedzie jeszcze jezdzic. Jakby tak Pu jeszcze uruchomic.....
 

Ogryzek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#25
W kwietniu idzie do wawy- w sumie to mechanicy już wczoraj chcieli ja poczuci :D Co każdy wykazywał dużym entuzjazmem :D

P.S Bedzie prawdopodobnie okazje już za nie cały miesiąc znowu zobaczyć piec w Warszawie ;)
 
OP
OP
P
Reakcje
0 0 0
#26
Ogryzek napisał(a):
W kwietniu idzie do wawy- w sumie to mechanicy już wczoraj chcieli ja poczuci :D Co każdy wykazywał dużym entuzjazmem :D

P.S Bedzie prawdopodobnie okazje już za nie cały miesiąc znowu zobaczyć piec w Warszawie ;)
coś więcej wiadomo, czy na razie tajemnica....? 8)
 

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
#28
Piasek napisał(a):
Ogryzek napisał(a):
W kwietniu idzie do wawy- w sumie to mechanicy już wczoraj chcieli ja poczuci :D Co każdy wykazywał dużym entuzjazmem :D

P.S Bedzie prawdopodobnie okazje już za nie cały miesiąc znowu zobaczyć piec w Warszawie ;)
coś więcej wiadomo, czy na razie tajemnica....? 8)
witam dziś pędząc rowerem nad kochaną wisełką ujrzałem przymiarki do dekoracji mostu średnicowego .Pomyślałem że wizyta parowozu być może będzie związana ze stadionem.
ps.na pierwszym planie budowa metra
 

Załączniki

OP
OP
P
Reakcje
0 0 0
#29
Ogryzek napisał(a):
W kwietniu idzie do wawy- w sumie to mechanicy już wczoraj chcieli ja poczuci :D Co każdy wykazywał dużym entuzjazmem :D

P.S Bedzie prawdopodobnie okazje już za nie cały miesiąc znowu zobaczyć piec w Warszawie ;)
I jak tam - jest jakieś info?

Czy ten przyjazd w kwietniu do Warszawy jest związany z odstawieniem po upłynięciu terminu rewizji? I już tutaj Pm36 zostanie nieczynna ?! :x
 

Podobne wątki