• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja DMC>3,5t

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Grupa Toten rośnie w siłę. Czerwone piasty w naczepie - niby nic wielkiego, ale różnica jest. :) Zdjęcie grupowe w plenerze - bajka! Pięknie Ci to wyszło! :)
Zestaw z dobrze zrobionym tankiem - coś co lubimy! :D Twój zestaw na tej dioramie wygląda jak w 1:1 , no i te ADR-y na beczce... :love:
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Dziękuję kolegom za oceny oraz komentarze.
@Slavi tak myślałem, że ten zestaw Ci się spodoba, z takich na ukończeniu jest już MANidło z tankiem i pink z puchą ONE (to co zgadłeś) fotki wrzucone do lajkowania ;).
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.550 68 0
Nie mam jeszcze najnowszego Mana bo cały czas się łudzę że wyjdzie coś z Hamburga, a bardzo mi się podoba to wcielenie lwa.
No ale u Ciebie to jak zwykle nie wiadomo co bardziej podziwiać, bo dioram i sposób a raczej perspektywa focenia jest na bardzo wysokim poziomie, najbardziej mi "siadły" fotki 1 i 2, chociaż w drugim przypadku fajnie by było powtórzyć ujęcie, tylko z pojazdem na drodze.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Tak dobrze się zgrało, że chce się wozić wciąż tego samego tanka... :D Niby "tylko" czerwona rama pod dodatkowe oświetlenie na dachu, a robi mega robotę! :)
Po drugie: czy w takiej scenerii jakiś model (a szczególnie z kontenerem :ROFL:) może wyglądać źle? :D