• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja DMC>3,5t

Kamyk

Użytkownik
Reakcje
69 0 0
Świetnie wygląda ta puszka i scenka która przedstawiłeś. Nie mam jeszcze żadnej puszki w kolekcji, ale właśnie myślę o takich zestawach. Jak juz kupować to właśnie chciałbym otwierane, każdej firmy puszki sie otwierają, jak nie to jakiej? :)
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Obecnie najlepiej odwzorowane robi PT Trains, możesz też szukać na chińskim alli, ale nie mam sprawdzonego sprzedawcy i będzie loteria co przyjdzie.
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Na warsztat trafiła gablotkowa, solo pisanka w barwach firmy PFLUMM. Skończy się tylko na montażu luster, tablic i przewodów. Nie ma co poprawiać, Violka już w oryginale jest ładna.

1g.jpg

2g.jpg

3g.jpg

4g.jpg
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
Manik z kontenerem super wygląda tak samo jak i ładunek kontenera(y)volvo rewelka w tym malowaniu(y)ale i tak najwieksze wrażenie Rafał robi ta twoja hala wygląda rewelacyjnieo_Okawał dobrej roboty.gratuluję