• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja DMC>3,5t

OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Dziś dotarło brakujące ogniwo wcześniejszych prezentacji: Herpa 312615
Szybka fotka po rozpakowaniu i krótkie podsumowanie: warto posiadać, na szczęście model różni się od wersji katalogowej.

312615g1.jpg
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
W wolnej chwili i w słonecznych warunkach zrobię jakieś wspólne z AWM i moim. Jeśli chcesz jakieś konkretne ujęcie to napisz i zaraz zrobię.
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
DAF, żółtek, reklama pasująca na firanę, wszystko co nie pasuje do mojego gustu, czemu do mnie zawitał :niepewny: Bo to Heide :giggle:
Dopiero wyjęty z pudełka (srebrne kartonowe, niestety gablotka zarezerwowana chyba tylko dla pisanek).
Herpa 943437

1g.jpg

2g.jpg

3g.jpg

4g.jpg

5g.jpg
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.550 68 0
Ja generalnie jakoś zapomniałem ten model w zapowiedziach herpy, i jak go zobaczyłem pierwszy raz na fotkach aukcyjnych e-bay
to byłem przekonany że to jakaś bardzo dobrej jakości samoróbka, a tu okazuje się że to seryjny model.
Jak dla mnie świetny(y), czasami jest tak że na model składają się barwy w których nie gustuje, a jednak jako całość się to fajnie składa.
Wiem że wolałbyś na nim jakąś bitwę, np. 11.11.20 empik:ROFL::ROFL:, ale taki też jest fajny(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.918 386 20
Ciekawy model. Szkoda tylko, że przy takim świetnym malowaniu, dodaniu chlapacza, nie pomalowali świateł... :niepewny: :mad: No chyba, że to ledowy srebrny tuning... :D
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.795 67 1
Ładna seria modeli poleciała . Volvo kapitalnie się prezentuje . Co do żółtego dafa to mam mieszane uczucia jeśli chodzi o malowanie . Jednak miniatury tego przewoźnika przyzwyczaiły do ładniejszych malowań . Natomiast daf z beczką bardzo fajny i sam bym go i siebie widział .
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
U Ciebie widzę MOC nowości! :D Zacznę jednak tradycyjnie od zaległości...
Lechner-ki masz genialne! Razem zaparkowane pod rampą robią świetne wrażenie. :eek:
Volvo w trzech osiach jest świetne, ale Tomek ma rację - Twojego nie przebije! :D
Heide rzeczywiście - jak nie Heide, :D ale jak się ma tyle modeli w tych barwach.... :D
Ostatni Daf bardzo ciekawy ze względu na grafikę. Sam jako małe dziecko oglądałem ten film z zapartym tchem... :D Szkoda, że nie popisali sie z naczepą... :(
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Pozostając w temacie nowości:
Herpa 312691
Bardzo piękna beczka, koń również. Zestaw zawiera lusterka w kolorze nadwozia oraz ADR'y (ostatnie foto).
Dziękuję za oceny oraz komentarze :giggle:

1g.jpg

2g.jpg

3g.jpg

5g.jpg

4g.jpg

6g_s.jpg

7g.jpg
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
@Mafo @Tomek M. Obaj macie rację. Kiedyś broniąc herpy pisałem, że daje nam szansę do wkładu własnego w wygląd modelu, ale obecne ceny powinny nam odbierać możliwość poprawy świateł.

Dziś na 100% już nic nie będę prezentował ;)
Dzięki za odwiedziny.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.965 2 0
Parę dni tu nie zaglądałem a ty Rafał w tym czasie grubo pojechałeś z tymi prezentacjamio_Onie będę opisywał każdego modelu bo wszystkie wyglądają rewelacyjnie w tych zestawach i malowaniach(y)więc każdy jest wart posiadania w kolekcji:)gratuluję świetnych zakupów.