• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja DMC>3,5t

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.550 68 0
Może to jest pomysł na narodową kwarantannę:niepewny:, ja kombinuję jak podrasować ogórka, na razie kupiłem kilka słoiczków Pactr zanim zamknęli
centra handlowe, resztę trzeba będzie z allegro sprowadzić.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.932 386 20
No cóż z dniem dzisiejszym postanowiłem zmienić kiepskie zabawki na te "lepsiejsze" :LOL::ROFL::);):p:D
Wypasacz słoni niech się cieszy i podziwia.

Zobacz załącznik 767232
Aleś tego nazbierał... Chłopie... :eek::LOL: Teraz dopiero zaczynam rozumieć i już wiem, dlaczego Herpa nie robi skrętnych kół... Po prostu nie ma z czego, bo wszystko wykupiłeś... :ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO w NOWYM ROKU!!!
Z nowym rokiem, nowy model. Jeśli jesteście miłośnikami puszek to naczepa jest pozycją obowiązkową, jest rewelacyjna, co do samego ciągnika: pozostało dołożyć kilka dodatków ale postanowiłem coś wrzucić w rocznicę mojej rejestracji na forum (to już dwunasty rok). Fotki kiepskie ale robione "na stole", lepsze pojawią się niebawem.

1g.jpg

2g.jpg

3g.jpg

4g.jpg

5g.jpg

6g.jpg

7g.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.410 108 2
Gratuluje rocznicy na forum. Druga sprawa jakby wszyscy takie kiepskie fotki wstawiali to by było to forum fotografii a nie modeli :) :) :)
Sam model świetny zabudowa na naczepie kapitalna a i tło kapitalne, taki mój pierwszy zachwyt w 2021 :)
Oby Rafał częściej pokazywał modele w 2021 :)
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Dziś prezentacja modelu ze stajni (ogromnej w 1:1) norweskiego przewoźnika, tego samego co prezentowany wczoraj. Model jako jeden z ostatnich, który opuścił linię montażową w AWM.

1_100g.jpg

2_100g.jpg

3_100g.jpg

4_100g.jpg
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.550 68 0
W tym kontekście będzie mi AWM brakować, to było fajne uzupełnienie do herpowskich wypustów jeżeli ktoś chciał mieć pełen komplet malowań danego przewoźnika. W ten sposób kupiłem volvo Rasmussen.

Czy prezentowane wcześniej Volvo to zapowiadany wypust herpy, czy to Ty zdolniaku takie cudo wystrugałeś ?
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
W tym kontekście będzie mi AWM brakować, to było fajne uzupełnienie do herpowskich wypustów jeżeli ktoś chciał mieć pełen komplet malowań danego przewoźnika. W ten sposób kupiłem volvo Rasmussen.

Czy prezentowane wcześniej Volvo to zapowiadany wypust herpy, czy to Ty zdolniaku takie cudo wystrugałeś ?
Moje wystrugane, ale jeszcze w trakcie prac. Herpa swój wypuści za kilka tygodni.
Co do jakości AWM to.... chyba zrobię jakieś porównanie.