• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja DMC>3,5t

OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Najchętniej dałbym Ci zakaz kupowania katalogowych modeli, abyś był zmuszony więcej takich cudeniek nam pokazywać, bo masz talent, i doskonale
to umiesz sfocić, gratulacje Rafale i więcej prosimy(y)
Z racji nałożonego embarga ;) zaprezentuję dwa prawie identyczne modele norweskiego przewoźnika.
Swego czasu prezentowałem już jeden model, na dzień dzisiejszy oba są prawie ukończone (pozostały drobne szczegóły do dodania).
Baza Herpa, kalki zakupione u "helmuta" + wkład własny.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Jak Ty się boisz o swoje serce wchodząc w mój wątek, to nie znaczy że moje masz wprowadzać w stan przedzawałowy pokazując to co pokazajesz.
Heide przepiękne i widzę że mamy podobnie ustaloną granicę kiczu, ja tylko jeszcze bym dorzucił Guldagera.
No a Twoje scanie :love::love::love:
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.883 2 0
Rafał ty to umiesz podnieść ciśnienie;)zdjęcie grupowe kapitalne jest na czym oko zawiesić:)a dwie ostatnie Scanie wyglądają rewelacyjnie z tymi wszystkimi dodatkami(y)gratuluję świetnej roboty.
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Dziękuję za oceny i miłe komentarze, dziś zaprezentuję kolejny model w trakcie przeróbek w moim warsztacie:
środek został pomalowany i doszło kilka drobiazgów, anteny tymczasowe (wymienię na cieńsze jak tylko zdobędę materiał), dojdzie kilka dodatków.
@pj-pauli @JACEKPOMOC dzięki za pomoc w zakupach.

Renault T
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg