• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja DMC>3,5t

OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Zgodnie z tytułem będą się tutaj pojawiać pojazdy powyżej DMC 3,5 tony.

Dzisiejsza prezentacja to Volvo FH16 750.
Jako baza posłużył model Herpy 303620-003, naczepa to składak również po pracach w moim warsztacie.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
Świetny model Ci wyszedł. Gratuluję pomysłu i wykonania. (y) A i sesja zdjęciowa rewelacyjna. Na dwóch ostatnich fotkach to wygląda jak realna ciężarówka. (y)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
Najchętniej dałbym Ci zakaz kupowania katalogowych modeli, abyś był zmuszony więcej takich cudeniek nam pokazywać, bo masz talent, i doskonale
to umiesz sfocić, gratulacje Rafale i więcej prosimy(y)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
Na Twoich fotkach te modele dużo zyskują w stosunku do tych aukcyjnych i katalogowych , co nie jest do końca bezpieczne finansowo
dla mnie;), ja mam zamówioną R'13 Heide/Kelsa, i mam nadzieję że koronaświrus do tego czasu minie...
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Malowanie na niej jest fenomenalne . Fajnie też że w końcu pomalowali te stopnie w środku , bo ten biały przy pisankach mocno kuł w oczy .
Nie malowali wnęk przy stopniach, odlew kabiny jest w beżowym kolorze. Z tymi białymi stopniami na innych pisankach masz oczywiście rację i tutaj na szczęście "niechcący" Herpie wyszło dobrze. Moim zdaniem model jest wykonany świetnie i nie ma się do czego doczepić, jestem zadowolony z powiększenia się mojej kolekcji tego spedytora.