• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja DMC>3,5t

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Chwilę mnie nie było na forum a u Ciebie tyle się działo :D Wszystko co widać na zdjęciach bardzo mi się podoba, najbardziej chyba zazdroszczę całej czwórki limitowanej edycji Scani V8;)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Tym grupowym Heide dałeś do "pieca"... Ale nazbierałeś rarytasów. Nad którąś z limitowanych Scanii (może wszystkie) się zastanawiam. Pewnie w pierwszej kolejności sprawie sobie "trójeczkę"...
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Fajne "autko", ale na drugim zdjęciu to jakaś baba próbowała zaparkować na zatłoczonym dla niej parkingu.
No chyba że "nasz prezes" poszedł w końcu na prawko, to by się mogło zgadzać, bo nikogo nie widać za kółkiem:ROFL:
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Może komuś się przyda takie info:
1. Zdejmujemy atrapę.
2. Wysuwamy tylni zderzak.
3. Płytę podłogową delikatnie wyciągamy rozszerzając nadwozie czymś cienkim (ja użyłem skalpela).

Najwięcej pracy było przy orurowaniu paki, chciałem aby wszystko się mieściło w oryginalnym opakowaniu.

pr1s.jpg

pr2.jpg

Schowek01.jpg